Newsroom

Nowe oblicze wytrzymałości. G-SHOCK GA-700.

24.02.2017

G-SHOCK nieustannie podnosi poprzeczkę, nie tylko w temacie technologii i wytrzymałości, ale także w kategorii charakterystycznego dla marki designu. Nowa kolekcja GA-700 to następca jednej z najbardziej rozchwytywanych przez fanów G-SHOCK linii – GA-100, choć w totalnie odświeżonym „outficie”.

MRG-G1000HG

Dzięki zaprojektowaniu tarczy w stylu 3D, analogowo-cyfrowy moduł zyskał pełną dynamiki sylwetkę, cyferblat nabrał swoistej głębi, przez co stał się bardziej przejrzysty oraz czytelny. Niemniej, już przy pierwszym spojrzeniu wzrok wędruje w kierunku przycisku umieszczonego tuż pod tarczą. Ten wyjątkowy dla linii GA-700 komponent podkręca unikalny wygląd kolekcji, ale przede wszystkim odpowiada za podświetlenie modułu, umożliwiając tym samym bezproblemowe odczytanie godziny w ciemności – Super Illuminator. Nie tylko ten element znacznie różnicuje prezentowaną linię od GA-100.

Obok designu, fani marki z pewnością nie będą zawiedzeni funkcjonalnością linii GA-700. Zegarki wyposażono w unikalny system wstrząsoodporny, stoper, timer, 5 alarmów dziennych, funkcję drzemki, czas światowy i automatyczny kalendarz. W zależności od preferencji można ustawić również sygnał przycisków – włączony lub wyłączony, a także format 12 lub 24 godzinny. Miłośnicy podwodnych ekspedycji docenią klasę wodoszczelności – 200m. To pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie z akwalungiem. Co więcej, dla łatwego i szybkiego odczytywania wartości z wyświetlacza cyfrowego np. w trakcie uprawiania sportu, zegarek posiada również funkcję ruchu wskazówek – jednym przyciskiem można je odsunąć, aby nie zasłaniały danych z ekranów LCD.

Nowa kolekcja GA-700 dostępna jest w 5 wariantach kolorystycznych – czarnym – GA-700-1BER, czarno-czerwonym GA-700-1AER, granatowym GA-700-2AER, czerwonym GA-700-4AER i białym – GA-700-7AER. Cena każdego modelu to 649zł.

Prezentowane zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI S.A. na terenie całego kraju.