Hit kolekcji Casio Retro: model “The Gold and The Beautiful”

26 kwietnia 2017

Casio Retro to jedna z najbardziej kultowych kolekcji zegarków japońskiej marki. Nie schodzi z półek od ponad 30 lat i nieustannie  „podbija” nadgarstki kolejnych pokoleń na całym świecie. Wersja z kalkulatorem odmierzała czas m.in. w takich filmowych hitach jak „Powrót do Przyszłości”  czy „Breaking Bad”. Kolekcję chętnie noszą nie tylko młodzi, ale również osoby, które z sentymentem powracają do  szaleńczego, młodzieńczego okresu lat 80. i 90..

Wystarczyło połączyć dwa ponadczasowe kolory, aby w oparciu o kultowy fason uzyskać nowy, oryginalny design. Mowa o czerni i złocie, choć tym razem to zdecydowanie czerń wychodzi na pierwszy plan. Pokrywa nie tylko bransoletę, ale również tarczę, a tym samym dobrze kontrastuje ze złotą kopertą. Stylowy kontrast uwypukla również zastosowanie połysku na złotych elementach, a matu na czerni. Stąd wymowna nazwa modelu – „The gold and the beautiful”.  Model dostępny jest w wersjach dla maksymalistów (MAXI) oraz tych, którzy cenią minimalizm (MINI).

O tym, że każdy z modeli wyróżnia się dobrą stylówką nie trzeba pisać. Warto jednak podkreślić, że zegarki wyposażono w kilka przydatnych funkcji. Śpiochom przyda się alarm, bijącym rekordy życiowe stoper i timer, zapominalskim automatyczny kalendarz, a każdemu z osobna podświetlenie w nocy.

Mimo oryginalności jaką emanuje Casio Retro, modowi wyjadacze z łatwością „miksują” zegarki z  dowolnymi stylizacjami – luźnymi, sportowymi, casualowymi, a nawet z tymi bardziej eleganckimi. To jeden z niekwestionowanych walorów kolekcji, która wbrew nieustannie zmieniającym się trendom, niezmiennie pozostaje na czasie.

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Kontakt:

Klaudyna Tyszer, Specjalista ds. PR
e-mail: k.tyszer@freepr.pl
mobile: +48 666 082 643

Udostępnij: