Nieśmiertelne Casio RETRO Nowa kolekcja kultowej marki

21 maja 2018

Moda to wolność! Wolność wyrażania siebie poprzez styl odzwierciedlający naszą osobowość. Choć trendy w każdym sezonie ulegają zmianie są wśród nich ponadczasowe wzory, które nie przemijają. Jednym z nich jest styl retro, który w różnych formach i odsłonach królował w XX wieku. Dziś niezmiennie inspiruje i zachwyca, ale także świetnie odnajduje się we współczesnych lookach. Marka Casio RETRO od ponad 30 lat opiera swoje projekty na stylu minionej epoki – pierwszy kultowy, elektroniczny zegarek tej marki powstał w barwnych latach 80. Niemniej w szerokiej palecie czasomierzy znajdują się także klasyczne, analogowe modele. Mimo trzymania się określonego nurtu projektantom Casio nie brakuje pomysłów. Tej wiosny przygotowali kolejną porcję wspaniałych zegarków w duchu vintage.

Co wyróżnia zegarki Casio RETRO? Dokładnie to co wyróżnia modę retro – pasuje każdemu i nie przemija wraz ze zmieniającymi się trendami. Cały czas jest inspiracją dla projektantów mody, fanów zakupów i osób, dla których image ma ogromne znacznie. Elegancja i szyk lat 40., pin up lat 50., a może szalony i barwny styl lat 80.?  Z każdej z tych epok można czerpać garściami i wplatać elementy vintage do codziennych looków. Z taką samą łatwością w modzie odnajduje się nowa kolekcja zegarków Casio RETRO Insa Shape Sapphire Crystal. To 5 modeli zaprojektowanych w duchu unisex. W zależności od tego, który okres w modzie jest dla nas największą inspiracją możemy wybrać model czarno-złoty LTP-E148GL-1AEF, czarno-srebrny LTP-E148L-1AEF, granatowo-srebrny LRP-E148L-7AEF, na stalowej bransolecie LTP-E148M-7AEF lub  na bransolecie w kolorze złotym LTP-E148MG-7AEF.

Całą kolekcję cechuje minimalizm i proste wykończenie pozbawione zbędnych zdobień. Dzięki temu zegarki świetnie wpisują się w niemal każdą stylizację. Fani elegancji i klasyki rodem z lat 40. sięgną po czasomierze na skórzanych, stylowych paskach, a w szczególności po szykowny czarno-złoty  LTP-E148GL-1AEF. Ten model równie dobrze wkomponuje się w zestawienia boho nawiązujące do lat 70. Dla tych, którym szafa gra w klimacie lat 80. doskonałe okażą się połyskujące czasomierze na plecionej bransolecie – srebrny  LTP-E148M-7AEF lub złoty  LTP-E148MG-7AEF.

Obok świetnego, uniwersalnego designu zegarki wyróżnia coś jeszcze. To pierwsza kolekcja Casio RETRO, w której wykorzystano szkło szafirowe. Dla wielu osób ten rodzaj wykończenia jest wyznacznikiem klasy zegarka. Dlaczego? Szafir, w przeciwieństwie do szkiełka mineralnego, słynie z niezwykłej odporności na wszelkie zarysowania.  Taka ochrona gwarantuje nieskazitelny wygląd czasomierza przez bardzo długi okres.

Wybierając zegarki z kolekcji Casio RETRO warto upewnić się, że kupujemy u zaufanego sprzedawcy z oficjalnej dystrybucji firmy ZIBI. Mamy wówczas pewność, że czasomierze są oryginalne i chronione przez trzyletnią gwarancję, którą można przedłużyć o kolejne 3 lata. Ponadto klient otrzymuje instrukcję w języku polskim, co ma szczególne znaczenie w przypadku modeli elektronicznych wyposażonych w dodatkowe funkcje. Listę autoryzowanych punktów sprzedaży można znaleźć na oficjalnej stronie Casio RETRO www.zibi.pl/casioretro/w zakładce „Gdzie kupić”.

Sugerowane ceny detaliczne prezentowanych zegarków:

  • LTP-E148GL-1AEF  519zł,
  • LTP-E148L-1AEF480zł,
  • LTP-E148L-7AEF480zł,
  • LTP-E148M-7AEF  480zł,
  • LTP-E148MG-7AEF  615zł.

Udostępnij: