Niezwykły model Casio Vintage 

2 grudnia 2020

W kolekcji kultowej marki zegarków inspirowanych designem lat 80  i 90 właśnie rozbłysła tęcza. Wielbiciele designu  Casio Vintage będą mogli już wkrótce cieszyć się najnowszym modelem z super modnej linii.

Unikatowy design pełen kolorów

Tęcza jest symbolem pojednania i wolności.  – tu każdy kolor znajdzie miejsce dla siebie.  Casio Vintage Rainbow to niezwykły model, opalizujący blaskiem  wielu  barw. Kultowy i rozpoznawalny na całym świecie design dostaje nowy blask. Magicznie mieni się zarówno koperta zegarka jak i metalowa bransoleta. Zegarek nabiera życia na nadgarstku i natychmiast zwraca na siebie uwagę. Kolory Casio Vintage Rainbow zmieniają się w zależności od światła  i kątu nachylenia zegarka – przez co mamy wrażenie, że zegarek porusza się własnym rytmem.

Jakość wykonania

Tęczowe Casio Vintage jest przez to bardzo eleganckie a jednocześnie lekkie i sportowe. Design zegarka komponuje się zarówno z stylizacją  street wear jak i klasycznym minimalistycznym lookiem.  Powłoka ze stali szlachetnej, która mieni się całą paletą kolorów została wykonana z użyciem powłoki IP – co oznacza, że kolor nie będzie się ścierał ani z koperty ani z paska, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Gorąca limitacja

Casio Vintage Rainbow to edycja limitowana i w  Polsce pojawi się zaledwie 20 sztuk gorącej nowości od Casio. Zegarki CASIO VINTAGE Rainbow o referencji A1000RBW dostępne są w salonach Time Trend, na timetrend.pl oraz u partnerów handlowych oficjalnego dystrybutora marki CASIO w Polsce – Grupy ZIBI S.A..

 

Udostępnij: