Nieśmiertelne Casio RETRO!

Nowa kolekcja kultowej marki

PONADCZASOWY DESIGN

Moda to wolność! Wolność wyrażania siebie poprzez styl odzwierciedlający naszą osobowość.

Choć trendy w każdym sezonie ulegają zmianie są wśród nich ponadczasowe wzory, które nie przemijają. Jednym z nich jest styl retro, który w różnych formach i odsłonach królował w XX wieku. Dziś niezmiennie inspiruje i zachwyca, ale także świetnie odnajduje się we współczesnych lookach.

Zobacz dostępne kolory

30 LAT TRADYCJI

Marka Casio RETRO od ponad 30 lat opiera swoje projekty na stylu minionej epoki – pierwszy kultowy, elektroniczny zegarek tej marki powstał w barwnych latach 80. Niemniej w szerokiej palecie czasomierzy znajdują się także klasyczne, analogowe modele.

Mimo trzymania się określonego nurtu projektantom Casio nie brakuje pomysłów. Tej wiosny przygotowali kolejną porcję wspaniałych zegarków w duchu vintage.

Zobacz co wyróżnia model Sapphire Crystal

PASUJE KAŻDEMU

Co wyróżnia zegarki Casio RETRO?

Dokładnie to co wyróżnia modę retro – pasuje każdemu i nie przemija wraz ze zmieniającymi się trendami. Cały czas jest inspiracją dla projektantów mody, fanów zakupów i osób, dla których image ma ogromne znacznie. Elegancja i szyk lat 40., pin up lat 50., a może szalony i barwny styl lat 80.? Z każdej z tych epok można czerpać garściami i wplatać elementy vintage do codziennych looków.

Zobacz kto nosi Casio Retro

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Obok świetnego, uniwersalnego designu zegarki wyróżnia coś jeszcze.

To pierwsza kolekcja Casio RETRO, w której wykorzystano szkło szafirowe. Dla wielu osób ten rodzaj wykończenia jest wyznacznikiem klasy zegarka. Dlaczego? Szafir, w przeciwieństwie do szkiełka mineralnego, słynie z niezwykłej odporności na wszelkie zarysowania. Taka ochrona gwarantuje nieskazitelny wygląd czasomierza przez bardzo długi okres.

ELEGANCKI MINIMALIZM

Całą kolekcję cechuje minimalizm i proste wykończenie pozbawione zbędnych zdobień.

Dzięki temu zegarki świetnie wpisują się w niemal każdą stylizację. Fani elegancji i klasyki rodem z lat 40. sięgną po czasomierze na skórzanych, stylowych paskach, a w szczególności po szykowny czarno-złoty LTP-E148GL-1AEF. Ten model równie dobrze wkomponuje się w zestawienia boho nawiązujące do lat 70. Dla tych, którym szafa gra w klimacie lat 80. doskonałe okażą się połyskujące czasomierze na plecionej bransolecie – srebrny LTP-E148M-7AEF lub złoty LTP-E148MG-7AEF.

AUTORYZOWANI SPRZEDAWCY

Wybierając zegarki z kolekcji Casio RETRO warto upewnić się, że kupujemy u zaufanego sprzedawcy z oficjalnej dystrybucji firmy ZIBI.

Mamy wówczas pewność, że czasomierze są oryginalne i chronione przez trzyletnią gwarancję, którą można przedłużyć o kolejne 3 lata. Ponadto klient otrzymuje instrukcję w języku polskim, co ma szczególne znaczenie w przypadku modeli elektronicznych, wyposażonych w dodatkowe funkcje. Listę autoryzowanych punktów sprzedaży można znaleźć na oficjalnej stronie Casio RETRO www.zibi.pl/casioretro/ w zakładce „Gdzie kupić”.

Sprawdź gdzie kupić