Perfekcyjny duet

Z miłości do zegarków i motoryzacji

To, co łączy prezentera telewizyjnego i japońską markę, to miłość do motoryzacji. EDIFICE z pasją od lat partneruje wyścigom samochodowym, a Adam Kornacki to znakomity dziennikarz, który od lat ze znawstwem odkrywa przed widzami tajemnice motoryzacyjnego świata.

Zegarki powstały z myślą o mężczyznach, dla których czas jest niezwykle istotny; tych którzy żyją intensywnie, aktywnie i maksymalnie wykorzystują każdą mijającą sekundę. A te określenia definiują życie Adama Kornackiego!

Adam Kornacki Adam Kornacki
Adam Kornacki

Spełniaj marzenia

Osiągaj cele

Dziennikarstwo motoryzacyjne pozwala ambasadorowi EDIFICE na pełne spełnienie zawodowe. Ale oprócz tego jest też sposobem na realizację motoryzacyjnych marzeń: w 1996 roku Adam Kornacki zdobył licencję wyścigową i już rok później wystartował w Mistrzostwach Polski. Jak pisze na swojej stronie: “Pierwszy start 11 maja 1997 roku zakończył się… spektakularnym dachowaniem”. Porażka jednak stała się katalizatorem do kontynuowania pasji motoryzacyjnej. W 2009 roku w wyścigach samochodowych Adam Kornacki zdobył tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej. Zamiłowania dziennikarza nie kończą się jednak na samochodach.

Gdy schodzi z planu zdjęciowego lub wysiada zza kierownicy, gra na perkusji, kolekcjonuje gitary. Kocha muzykę: i tę o mocnym brzmieniu i tę, która pozwala znaleźć ukojenie po kolejnym intensywnym dniu.

Mocny charakter

Adam Kornacki to sportowa, niepokorna dusza. Ale jest to też szarmancki mężczyzna z klasą i stylem.

W czwartej kampanii dla marki Edifice dziennikarz prezentuje zegarek z najnowszej kolekcji, który eksponuje wymienione cechy – model EDIFICE EFS-S540DB ze szkłem szafirowym i technologią solarną. Ten wyjątkowy czasomierz wyróżnia się sportową-elegancją, niezwykłą precyzją i nienagannym designem.

Adam Kornacki