Adam Kornacki
Edifice

ADAM KORNACKI

Wielbiciel i znawca motoryzacji

Perfekcyjny duet

Z miłości do zegarków i motoryzacji

To, co łączy prezentera telewizyjnego i japońską markę, to miłość do motoryzacji. EDIFICE z pasją od lat partneruje wyścigom samochodowym, a Adam Kornacki to znakomity dziennikarz, który od lat ze znawstwem odkrywa przed widzami tajemnice motoryzacyjnego świata.

Zegarki powstały z myślą o mężczyznach, dla których czas jest niezwykle istotny; tych którzy żyją intensywnie, aktywnie i maksymalnie wykorzystują każdą mijającą sekundę. A te określenia definiują życie Adama Kornackiego!

Adam Kornacki Adam Kornacki
Adam Kornacki

Spełniaj marzenia

Osiągaj cele

Dziennikarstwo motoryzacyjne pozwala ambasadorowi EDIFICE na pełne spełnienie zawodowe. Ale oprócz tego jest też sposobem na realizację motoryzacyjnych marzeń: w 1996 roku Adam Kornacki zdobył licencję wyścigową i już rok później wystartował w Mistrzostwach Polski. Jak pisze na swojej stronie: “Pierwszy start 11 maja 1997 roku zakończył się… spektakularnym dachowaniem”. Porażka jednak stała się katalizatorem do kontynuowania pasji motoryzacyjnej. W 2009 roku w wyścigach samochodowych Adam Kornacki zdobył tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej. Zamiłowania dziennikarza nie kończą się jednak na samochodach.

Gdy schodzi z planu zdjęciowego, lub wysiada zza kierownicy, gra na perkusji, kolekcjonuje gitary. Kocha muzykę: i tę o mocnym brzmieniu i tę, która pozwala znaleźć ukojenie po kolejnym intensywnym dniu.

Mocny charakter

Adam Kornacki to sportowa, niepokorna dusza. Ale jest to też szarmancki mężczyzna z klasą i stylem.

Dlatego też w pierwszej kampanii dziennikarz prezentuje zegarek z najnowszej kolekcji, który eksponuje wymienione cechy – model EDIFICE EQB-501XDB z Bluetooth 4.0. Ten wyjątkowy czasomierz wyróżnia się sportową-elegancją, niezwykłą precyzją i nienagannym designem.

Dzięki aplikacji Casio Watch+ zegarek można zsynchronizować z telefonem, dzięki czemu zyskuje kilka przydanych funkcji, takich jak ustawienia drugiego czasu w jednym z ponad 300 miast na świecie, dostęp do alarmu dziennego i 24-godzinnego stopera oraz informowanie o przychodzących wiadomościach e-mail.

Adam Kornacki
Adam Kornacki
Adam Kornacki

Pełna kontrola

Klucz do sukcesu

Ciekawą opcją jest również tzw. „zagubiony telefon”.Gdy ten się zawieruszy wystarczy jeden przycisk w zegarku, aby nasz smartphone wydał z siebie dźwięk. Inżynierowie marki EDIFICE doskonale wiedzą, że w świecie motoryzacji i wyścigów każda sekunda jest na wagę złota, dlatego też projektując go położyli mocny nacisk na precyzję.

Za sprawą systemu o nazwie Accurate Time, cztery razy dziennie zegarek łączy się z zegarem atomowym zapewniając niezwykłą dokładność czasu domowego i światowego. Tryb samolotowy oraz 100m wodoszczelności wieńczą doskonałe wyposażenie nowego czasomierza EDIFICE EQB-501XDB.

iPhone
icon

Pobierz darmową aplikację Casio Watch+

icon icon
  • iPhone, iPad i iPod touch są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.
  • Android i Google Play są znakami towarowymi firmy Google Inc.
  • Pozostałe znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.