Aktualności

Nowy model Edifice EQB-1000

06 września 2019

Dotychczas temat męskich zegarków dzielił społeczeństwo na zagorzałych zwolenników nowoczesnych technologii i radykalnych miłośników analogowej elegancji. Ale pojawia się on – Edifice EQB-1000 i cichną wszelkie spekulacje. Nowoczesny i stylowy wygląd zewnętrzny to jedynie początek gry, bo jak w najlepszym samochodzie – to środek kryje prawdziwe piękno. Ale zacznijmy od tego, co widać na pierwszy […]

Świąteczny konkurs Edifice

07 grudnia 2018

Mamy dla Was super #konkurs – sam wybierasz nagrodę! Wygraj zegarek EDIFICE! Zaobserwuj nasz profil na Instagramie @edifice.poland, następnie wejdź na naszą świąteczną podstronę – link w opisie naszego profilu – i sprawdź zasady konkursu w naszym poście konkusowym (zdjęcie obok). Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Chronograf o podwyższonym standardzie. Nowy EDIFICE Premium EFS-S540DB

02 października 2018

Dbałość o każdy element garderoby, o każdy akcent wizerunku to cechy eleganckiego mężczyzny. Obok marynarki czy koszuli, w kreowaniu jego stylu nie może zabraknąć zegarka. I to nieprzypadkowego, ale tego idealnie dopełniającego wygląd. Marka EDIFICE prezentuje nowy model z kolekcji PREMIUM – EFS-S540DB. To chronograf będący zwieńczeniem wizerunku ambasadora marki Adama Kornackiego w nowej jesiennej kampanii.

Nowa kolekcja EDIFICE Momentum na każdy dzień

28 września 2018

Momentum to wyjątkowa linia w świecie zegarków EDIFICE. Nazwę zaczerpnęła z angielskiego wyrazu oznaczającego pęd. Jest projektowana z myślą o młodych, aktywnych mężczyznach, którzy lubią szybkie tempo życia pełne wyzwań i samorealizacji. W tym sezonie EDIFICE ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę linii Momentum – ERA-110D. Jak na markę stworzoną dla prawdziwego fana motoryzacji przystało, w kampanii promującej nowości zobaczymy ambasadora EDIFICE, dziennikarza motoryzacyjnego Adama Kornackiego.

Konkurs Edifice został rozstrzygnięty!

01 grudnia 2017

Nie czekaj na Mikołaja! Odwiedź nasz fanpage Edifice na Facebooku i weź udział w konkursie, w którym do wygrania super nagroda, Edifice z EQB-501XDB z Bluetoothem!

Edifice ECB-500 Analogowy smartwatch od Casio

24 lipca 2017

Kolekcja Edifice ECB-500 kontynuuje innowację zapoczątkowaną przez Casio, łączenia nowych technologie z klasycznym wyglądem. To swoisty mocny powrót do podstawowych funkcji czasomierzy.