Chcesz mieć gwarancję zakupu oryginalnego EDIFICE? Kup zegarek prosto u dystrybutora, na Timetrend.pl lub u autoryzowanego sprzedawcy

   

Edifice ECB-20 Alpha Tauri edition

29 stycznia 2021
Edifice ECB-20 Alpha Tauri edition

Edifice – oryginalna marka zegarków powstała z pasji do motoryzacji i wyścigów samochodowych, od lat cieszy się zaufaniem kierowców wyścigów Formuły 1.

Czasomierze zaprojektowane z pasji do motoryzacji

Zegarki Edifice odzwierciedlają miłość do designu i funkcji nowoczesnych samochodów. Tu każdy detal ma znaczenie, bo decyduje o najwyższych parametrach wydajności i jest odzwierciedleniem piękna precyzyjnej inżynierii.

Zegarek ECB-20AT

ECB-20AT-2AER

W tym roku Edifice odsłania swój pierwszy model z kolekcji tworzonej według zasady Prędkość i Inteligencja.  Zegarek ECB- 20 AT powstał w kolaboracji z załogą wyścigów Formuły 1 Scuderia AlphaTauri.  To od 2020 roku nowa nazwa teamu Scuderia Toro Rosso.

Sportowy styl i elegancja

Zegarek jest unikalną kombinacją sportowego stylu i elegancji.  Nowy model Edifice Scuderia AlphaTauri z dumą prezentuje klubowe barwy teamu Formuły 1 – biel i granat pięknie komponują się ze sobą na tarczy zegarka. Granat to również kolor koperty i paska  – a godło  teamu  Scuderia AlphaTauri  umieszczone jest na tarczy,  deklu zegarka, pasku i sprzączce. Edifice ECB- 20AT komunikuje się ze smart fonem poprzez Smartphone Link. Funkcje zarządzania czasem takie jak World Time czy Schedule Timer pozwala członkom załogi pilnować czasu wszystkich etapów przygotowań do wyścigu Formuły 1. Zegarek CASIO EDIFICE ECB-20AT

Udostępnij:


AKTUALNOŚCI