Showing 1–102 of 140 results

Zegarki CASIO EDIFICE wyróżniają się jakością premium i wzornictwem nawiązującym do motoryzacji i wyścigów samochodowych. Tu nic nie jest przypadkowe, liczy się niezawodność a każdy detal ma znaczenie, podobnie jak w konstrukcji bolidów Formuły 1. Zegarki CASIO EDIFICE od lat cieszą się zaufaniem kierowców i fanów najbardziej prestiżowych zawodów motoryzacyjnych świata. Są częścią Teamu Formuły 1 AlphaTauri, którego członkowie z dumą prezentują je na nadgarstkach.

Marka CASIO EDIFICE łączą sportowy i dynamiczny charakter z eleganckim designem, tworząc idealny dodatek dla nowoczesnego mężczyzny

Mottem marki jest hasło „Speed & Intelligence” – które jak motor napędza całą kolekcję i motywuje do wyznaczania nowych standardów. Opanowanie i Inteligencja kierowcy F1 ale też niezwykła moc i lekkość konstrukcji bolidów urzekły designerów japońskiej marki.

 

Zegarki CASIO EDIFICE to nie jedynie stylowy dodatek, modele w kolekcji EDIFICE są w pełni wyposażone w technikę i narzędzia zarządzania czasem – Chronograf, datownik, czas światowy oraz wodoszczelność na poziomie 100m, system Smartphone Link, który umożliwia połączenie zegarka z telefonem za pośrednictwem modułu Bluetooth.–to narzędzia, które towarzyszą współczesnemu mężczyźnie.

 

Design każdego z zegarków jest dopieszczony do granic możliwości, precyzyjne wykończenie oraz najlepsze materiały skupiają na sobie uwagę już przy pierwszym spojrzeniu.

 

Zegarki CASIO EDIFICE to jakość, wyczucie stylu i pasja. Niezwykła siła ma wyjątkowo piękną formę. Lekkie, eleganckie i męskie zegarki dopełniają miejską stylizację mocnym, ale wysublimowanym akcentem.

 

Kolekcja dedykowana jest mężczyznom, dla których czas jest niezwykle istotny, bo żyją intensywnie i aktywnie; żyją chwilą!