Chcesz mieć gwarancję zakupu oryginalnego EDIFICE? Kup zegarek prosto u dystrybutora, na Timetrend.pl lub u autoryzowanego sprzedawcy

   

Zegarek Edifice EQB-1100 – sportowe serce w eleganckiej oprawie

07 grudnia 2020
Zegarek Edifice EQB-1100 – sportowe serce w eleganckiej oprawie

Gorąca nowość w teamie Edifice

Najnowszy model zegarka marki Edifice  to przede wszystkim niezwykła konstrukcja i sportowe osiągi. Lekka i zwinna sylwetka zegarka niczym bolid Formuły 1 osłania wielką moc i najnowszą technologię. Koperta Edifice EQ 1100 ma zaledwie 8,9 mm grubości a kryje najnowocześniejsze funkcje – w tym moduł Bluetooth, który pozwala na zarządzanie zegarkiem z poziomu telefonu. Bluetooth pozwoli sterować strefami czasowymi, znaleźć telefon, zapisywać dane i osiągi sportowe. 

Nafaszerowany technologią

 Edifice – mierzy i  pozwala zatrzymać czas w ułamku sekundy i zapamiętuje do 200 wyników. Fani motoryzacji docenią funkcję specjalną – pomiaru ostatniego okrążenia. Serce Edifice napędzane jest poprzez  ekologiczny Tough Solar- system paneli solarnych umieszczonych w tarczy zegarka. Tough Solar pobiera energię zarówno z promieni słonecznych, jak i ze światła sztucznego gwarantując nieustanną gotowość do pracy naszego zegarka.  

Unikalny design

Edifice nie idzie na żadne kompromisy – styl jest tu tak samo ważny jak osiągi. Zegarek zachwyca sportową elegancją i jest idealnym dopełnieniem męskiego stylu. Czarna tarcza jest tłem dla dodatków w  sportowych barwach – błękitu lub czerwieni. Szafirowe szkło doskonale zabezpiecza czarny cyferblat przed zarysowaniami, a luminescencyjna powłoka Neobrite umożliwia odczytanie godziny w ciemności

Sportowe serce Edifice nie boi się przygód – zabezpieczenie wodoodporności 100 m pozwala swobodnie się poczuć w wodzie  a szafirowe szkło  nie podda się zarysowaniom i ochroni świeży wygląd naszego przyjaciela. 

Dostępność nowości

Zegarki Edifice dostępne są w sieci salonów Time Trend i na www.timetrend.pl

Pełna oferta zegarków EDIFICE dostępna w sklepie internetowym timetrend.pl: https://bit.ly/3kGDzNH

Strona marki EDIFICE: https://www.zibi.pl/edifice/

Oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem zegarków EDIFICE w Polsce jest ZIBI S.A. 

Zapraszamy do kontaktu z działem B2B: https://www.zibi.pl/oferta-b2b/oferta-dla-firm/zapytaj-o-oferte/

Udostępnij:


AKTUALNOŚCI