G-SQUAD nowa linia zegarków już w krótce w sklepach

31 stycznia 2018

Casio ogłosiło premierę nowej linii wstrząsoodpornych czasomierzy G-SQUAD. Nowa niezwykle stylowa linia idelna do casualowych stylizacji wyposażona jest w krokomierz i oferuje możliwość synchronizacji ze smartfonem za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Dzięki temu każdy miłośnik sportu będzie w łatwy sposób mógł mierzyć swoje wyniki podczas treningu. Pierwszym modelem, który pojawi się w nowej kolekcji G-SQUAD jest GBA-800 dostępny w 6 wariantach kolorystycznych. W Polsce model ten pojawi się w okolicach lutego/marca.

Nowy GBA-800 z funkcją krokomierza umożliwia pomiar ilości kroków przebytych w ciągu dnia , tempo spaceru/biegu oraz ilość spalonych w trakcie treningu kalorii. Wyniki możemy śledzić na smartphonie dzięki specjalnej aplikacji. Model w łatwy sposób synchronizuje się ze smartphonem dzięki funkcji Bluetooth.

Pomiary dokonane w trakcie treningu przesyłane są do aplikacji i rozbijane są na wartości MET (ekwiwalenty metaboliczne) na podstawie ilości zliczonych kroków oraz tempa, w jakim przebyliśmy określony dystans. Aplikacja G-SHOCK dodatkowo prezentuje wyniki naszych treningów na mapie. Użytkownik w łatwy sposób prześledzi, w jakim czasie i w jakiej lokalizacji wydajność treningu była największa.

Możemy również tworzyć plany treningów interwałowych, jest to świetna funkcja, która wesprze wszystkich twardzieli w osiąganiu swoich celów.

Modele GBA-800 dostępne są w jednolitych kolorach, wzbogacone o innowacyjne funkcje czasomierze, takie jak Bluetooth, mają jednocześnie klasyczny wygląd dzięki tarczy analogowej. Poza świetnym, charakterystycznym dla marki G-SHOCK designem, moduł modeli został specjalnie zaprojektowany tak, by pomieścić innowacyjne funkcje bez zwiększenia rozmiarów koperty.

Projekt paska umożliwia idealne dopasowanie do każdego nadgarstka. Dodatkowo model GBA-800 zawsze wskazuje niezwykle dokładny czas dzięki synchronizacji ze smartphonem. Model 4 razy dziennie automatycznie łączy się z serwerem synchronizując wskazywana godzinę.

Udostępnij: