Każdy krok ma znaczenie! G-SHOCK G-SQUAD dla miłośników aktywności fizycznej

28 lutego 2018

Takiej kolekcji jeszcze nie było! G-SHOCK prezentuje nową linię stworzoną w szczególności dla fanów ruchu i aktywności fizycznej. Dzięki wbudowanemu krokomierzowi i synchronizacji Bluetooth 4.0 modele z linii G-SQUAD pozwalają na dokonywanie przeróżnych pomiarów, analizowanie wyników i ustawianie spersonalizowanych celów. Jak zawsze G-SHOCK to nie tylko ładunek funkcji, ale także styl, który perfekcyjnie uzupełni sportowy look.

Louie Vito, Friday Productions, Mammoth CA, Los Angeles.

Zacznijmy od krokomierza. Inżynierowie G-SHOCK po raz pierwszy wyposażyli zegarki w tę właśnie funkcję, ale rozbudowali ją w szerokim zakresie. Pedometr zlicza kroki przebyte w ciągu dnia, tempo spaceru czy też biegu oraz ilość spalonych w czasie aktywności kalorii. Dzięki Bluetooth 4.0 i aplikacji G-SHOCK Connected wyniki w łatwy sposób możemy śledzić i analizować na spartphonie. W oparciu o ilość kroków i tempo, wszystkie pomiary rozbijane są na wartości MET (ekwiwalenty metaboliczne). Dodatkowo, za pośrednictwem aplikacji efekty możemy obserwować na mapie, co pokazuje gdzie i w którym momencie trening był najbardziej wydajny. Synchronizacja pozwala także na tworzenie planów treningowych – największym fit freakom pozwoli to lepiej realizować cele, a mniej zdeterminowanych zmobilizuje do ruchu.

Louie Vito, Friday Productions, Mammoth CA, Los Angeles.

Poza krokomierzem, wstrząsoodporny G-SHOCK G-SQAD jest wyposażony w mocno rozbudowany timer, który z pewnością docenią fani treningów interwałowych. Dzięki niemu skonfigurujemy 5 interwałów z zakresem odliczania od 1 sekundy do 60 minut. Posiada sygnalizator postępu, automatyczny start i do 20 automatycznych powtórzeń. GBA-800 ma wbudowany stoper, 5 dziennych alarmów z możliwością ustawienia sygnalizacji pełnej godziny oraz 200m wodoszczelność. Za sprawą Bluetooth 4.0 G-SQUAD jest także niezwykle dokładnym zegarkiem, bowiem 4 razy dziennie dochodzi do automatycznej korekty czasu. Warto dodać, że istnieje możliwość ustawienia dwóch czasów lokalnych dla ponad 300 miast na świecie. Synchronizacja daje jeszcze jedną opcję ? tzw. ?zagubiony telefon?. W momencie zawieruszenia smartphona wystarczy jeden przycisk w zegarku, aby zguba wydała z siebie dźwięk.

Louie Vito, Friday Productions, Mammoth CA, Los Angeles.

Obok świetnego, charakterystycznego dla marki designu moduł zegarków został zaprojektowany tak, aby skumulować innowacyjne funkcje bez zwiększenia rozmiarów koperty. Kolekcja G-SHOCK G-SQAD to także 8 różnych kolorów, bo nawet podczas treningu styl ma znaczenie!

Aplikacja G-SHOCK Connected dostępna jest w App Store oraz Google Play zarówno dla systemów IOS i Android.

Cena: 599zł.

zobacz wszystkie modele GBA-800

Główne funkcje GBA-800

Zainstaluj aplikację G-SHOCK Connected na swoim smartphonie i zsynchronizuj model, aby uzyskać dostęp do następujących funkcji:

*aplikacja będzie dostępna na App Store dla systemów Iphone oraz Google Play dla systemów Android

Krokomierz

Pokazuje ilość kroków przebytych w trakcie treningu oraz wartość spalonych kalorii.

Widok pomiaru kroków oraz spalonych kalorii

Widok kalendarza aktywności

(u góry) widok aktywności na mapie (u dołu) widok kroków w wartości MET

Timer

Możliwość skonfigurowania do 20 pomiarów 5 wskaźników. Jest to idealna funkcja w przypadku planowania i mierzenia efektów treningów interwałowych.

Set timers

Create workouts

Udostępnij: