Kolaboracyjny model G-SHOCK NEW ERA DW-5600NE-1

23 lipca 2018

Rok 2018 upływa pod znakiem 35 urodzin marki G-SHOCK. Z tej okazji, obok serii eventów i specjalnego konkursu #35GSHOCK, w którym do wygrania jest wycieczka do Japonii, marka stworzyła szereg kolaboracyjnych modeli, których projekty czerpią z trendów spójnych z wizją G. Kolejny model ma obecnie swoją premierę w Polsce – mowa o zegarku G-SHOCK×NEW ERA?.

Marka NEW ERA? jest niezwykle znana pośród fanów Streetwearu – posiada w swojej ofercie bogatą paletę czapek oraz ubrań. Marka znana jest z bardzo wysokiej jakości i dbałości o każdy detal. Jest też ikoną w świecie mody miejskiej – podobnie jak marka G-SHOCK, która ze światem streetwearu związana jest od lat.

Kolaboracyjny model powstał na bazie kultowego zegarka DW-5600, którego kształt inspirowany jest pierwszym w historii modelem G-SHOCK z 1983 roku. Na tarczy pojawiają się elementy czarno-złote – nawiązują do naklejek, które znajdująsię na sztandarowych modelach czapek marki New Era – słynnych 59FIFTY?. Lustrzane złote elementy zestawione z matowym wykończeniem koperty sprawiają, że model nabiera intrygującego charakteru.

Bezel zegarka udekorowany jest unikalnym logotypem marki NEW ERA?, a specjalne pudełko zdobi logotyp G-SHOCK oraz symbol kultowej baseballówki 59FIFTY?.

O marce New Era…

Marka New Era?, założona przez Ehrhardt Kocha, produkuje wysokiej jakości czapki od roku 1920. Zyskała miano jednego z czołowych producentów nakryć głowy dla najlepszych drużyn Baseballowych oraz wielu szanowanych sportowców z całego świata. Marka New Era? jest obecnie symbolem współczesnego, miejskiego stylu.

Specyfikacja techniczna:

Konstrukcja System wstrząsoodporny
Wodoszczelność 200 metrów
Stoper Dokładność pomiaru do 1/100 sekundy, zakres pomiaru do 24h.
Timer Sygnał dźwiękowy o wybranej godzinie, pozwala zapamiętać specjalne lub powtarzające się zdarzenia. Czas może być ustawiony z dokładnością do 1 sekundy i do 1 godziny wcześniej. Model ten posiada dwa niezależne liczniki czasu.
Alarm Ten model posiada wielofunkcyjny alarm. Jeden z nich posiada funkcje drzemki. Nadaje się on idealnie do każdego typu alarmu. Przypomina sygnałem dźwiękowym w jednym z 4 trybów: 1. alarm dzienny aktywujący się codziennie o tej samej porze, 2. alarm daty np. przypominający o urodzinach, 3. alarm miesięczny, aktywujący sie konkretnego dnia i godziny w każdym miesiącu, 4. Alarm codzienny ustawiany na pojedynczy miesiąc.
Pozostałe funkcje Automatyczny kalendarz (do roku 2039), format godziny 12/24, elektroluminescencyjne podświetlenie tarczy, alarm z podświetleniem, ustawienie sygnału dla pełnej godziny.
Żywotność baterii 2 lata – CR2016
Rozmiar koperty 48.9×42.8×13.4mm
Waga

Około 53g

Udostępnij: