Kosmopolack Life

22 maja 2017

Wystartował nowy, wyjątkowy projekt podróżniczy, w którym niejaki Kosmopolack, zabierze nas w rowerową wyprawę dookoła świata!

Podróż przewidziana jest na ok. 30 miesięcy. W trakcie wyprawy Kosmopolack przemierzy 5 kontynentów przejeżdżając około 50 krajów w towarzystwie zegarka G-SHOCK  MUDMASTER (więcej informacji: http://bit.ly/2q0OrKH).

Trasa jest wymagająca i prowadzi przez Morze Czarne, Wielki Kaukaz, czy  piaszczystą pustynię Karakum w Turkmenistanie, ale to dopiero początek. W planach Kosmopolacka jest też pustynia Takla Makan, położona w zachodnich Chinach oraz Wyżyna Tybetańska, która znajduje się w Azji Centralnej. Będziemy mogli też podziwiać największe na świecie lasy namorzynowe, które znajdują się w delcie Gangesu. Oprócz tego Kosmopolack przejedzie najstarsze lasy równikowe porastające wyspę Borneo, a jednym z największych wyzwań ma być podróż przez Aurstralię, od Perth po Sydney. Trasa dalej prowadzi przez Chiny, Północną Koreę. Kosmopolack zabierze nas również w Appallachy, na Kubę, oraz w rejony Ameryki Południowej.

Chcecie przemierzyć cały świat razem z Kosmopolackiem?

Śledźcie oficjalny fanpage https://www.facebook.com/kosmopolack/  i zaglądajcie na stronę G-SHOCK oraz nasz fanpage na facebooku https://www.facebook.com/G.SHOCK.Polska/  gdzie będziemy regularnie informować Was o wyprawie.

Tym czasem możecie podziwiać pierwsze zdjęcia z pierwszego etapu podróży Kosmopolacka, który obecnie jest na Ukrainie.

Udostępnij: