Nowy G-SHOCK G-SQUAD – GBD-800

12 października 2018

Nowości z innowacyjnej, sportowej linii G-SQUAD dla prawdziwych twardzieli są już dostępne w Polsce. Model GBD-800 został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy chcą przekraczać ograniczenia i monitorować postępy swoich codziennych treningów.

Seria GBD-800 jest rozszerzeniem znanej już kolekcji analogowo-cyfrowej GBA-800. Tym razem model ma w pełni cyfrową tarczę i dostępny jest w 4 soczystych kolorach. GBD-800 wyposażono w funkcję krokomierza, dzięki której sprawdzisz ilość kroków przebytych w ciągu dnia. Zegarek dodatkowo posiada kilka timerów, które ułatwią Ci trening interwałowy. Czasomierz w łatwy sposób zsynchronizujesz ze swoim smartfonem, dzięki czemu możesz sprawdzać swoje wyniki oraz zmieniać ustawienia, dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Sprawdzisz również ile kcal spaliłeś podczas swoich treningów. Dodatkowo w aplikacji możesz tworzyć spersonalizowane plany treningowe.

G-SHOCK GBD-800 wyposażony jest w wyświetlacz cyfrowy, dzięki czemu jest on bardzo czytelny dla użytkownika. Przy jednym rzucie oka sprawdzisz, ile kroków zrobiłeś lub zweryfikujesz czas ostatniego okrążenia podczas biegu. Model przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy kochają sport i uprawiają go na co dzień idealnie sprawdzi się podczas treningu biegowego bądź wizyty na siłowni.

Dzięki systemowi wstrząsoodpornemu, który pojawia się we wszystkich zegarkach G-SHOCK model jest trwały i nie musisz obawiać się, że mechanizm ulegnie uszkodzeniu podczas najbardziej intensywnego treningu.

Dodatkowo, ponieważ model nie jest smartwatchem, bateria, przy standardowym użytkowaniu starczy na 2 lata. Po tym czasie należy ją wymienić. Nie musisz więc martwić się ładowaniem zegarka co kilkadziesiąt godzin.

Udostępnij: