Regulamin

[vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”PŁATNOŚCI” spacer=”line_only” spacer_position=”bottom” line_height=”1″ line_color=”#dfdfdf” sub_heading_margin=”margin-bottom:20px;” line_width=”800″ spacer_margin=”margin-bottom:50px;” margin_design_tab_text=””]

Sklep internetowy G-shock akceptuje szereg różnych metod płatności.

[/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading main_heading=”Metody płatności” alignment=”left” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][vc_column_text]

Karta kredytowa Płatności kartą kredytową są przetwarzane natychmiast, a ze względu na możliwość szybkiego zrealizowania zamówienia ta forma płatności jest preferowana przez firmę Zibi. Więcej informacji o płatnościach kartami kredytowymi.

Kiedy Apple obciąży Państwa konto Gdy złożysz zamówienie, Zibi skontaktuje się z bankiem, który wydał Twoją kartę kredytową, aby potwierdzić jej ważność i zlecić wstępną autoryzację (czyli blokadę kwoty równej całej należności lub części należności za zamówienie). W trakcie realizacji zamówienia środki zablokowane przez bank będą niedostępne, a na wyciągu z rachunku karty mogą być oznaczone jako ?autoryzacja płatności? lub ?preautoryzacja?. Karta zostanie obciążona z chwilą wysłania zamówionych produktów. Jeśli jednak anulujesz zamówienie przed obciążeniem karty, blokada środków na rachunku karty może utrzymywać się jeszcze przez maksymalnie 30 dni. Dopiero po zwolnieniu blokady będzie można korzystać z tych środków. Szczegółowych informacji o okresach utrzymywania blokad może udzielić instytucja finansowa, która wydała kartę.

Przelew bankowy

Firma Zibi zacznie kompletowanie zamówienia dopiero po otrzymaniu płatności z Twojego banku i zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym. Więcej informacji o płatnościach przelewem bankowym.

[/vc_column_text][ultimate_heading main_heading=”Zwrot pieniędzy” alignment=”left” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][vc_column_text]

Jak długo trwa zwrot pieniędzy? W zależności od metody płatności środki pojawią się na Twoim koncie maksymalnie po 7 dniach roboczych, licząc od dnia zlecenia zwrotu przez firmę Apple. W przypadku płatności gotówkowych, np. przelewem bankowym, do zrealizowania zwrotu pieniędzy na konto potrzebne będą dane Twojego rachunku i banku (IBAN/SWIFT).

Rachunek karty kredytowej jest obciążany dopiero w momencie wysyłki zamówionych produktów. W wypadku anulowania zamówienia przed wysyłką kwota zablokowana na rachunku karty w momencie autoryzacji zostanie odblokowana przez operatora karty przed upływem 3 dni.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]