PONADCZASOWA FASCYNACJA ZAKORZENIONA W NIEPRZEMIJAJĄCYM DZIEDZICTWIE.

Kiedy każdy szczegół jest spektakularny, ukończony przedmiot staje się arcydziełem – tak jak dzieje się to w przypadku zegarków serii MR-G. Reprezentują one japońską tradycję rzemieślnictwa, która słynie z dążenie do absolutnej perfekcji. Zegarki MR-G z tytanowej kolekcji G-SHOCK są oszałamiające z ich misternie wykończonymi materiałami najwyższej jakości, które współgrają ze sobą w ponadczasowej elegancji.

SIŁA I FASCYNACJA

Niezawodny w każdych warunkach

 

GPS HYBRID

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii, takich jak technologia GPS HYBRID do odbioru zarówno sygnałów radiowych jak i GPS, będzie kontynuacją spuścizny japońskiego rzemieślnictwa w przyszłości. Wynikiem tego jest techniczna doskonałość i wyjątkowy wygląd o mocnym charakterze oraz praktycznie niezniszczalnym wykończeniu. Innymi słowami: ponadczasowa fascynacja, uderzająca w każdej sekundzie użytkownika.

TYTAN ORAZ 100% PRECYZJI

Śnieżnobiały tytan jest jednym z najcenniejszych pierwiastków na ziemi. Jest lekki, trwały, odporny na korozję oraz temperaturę. G-SHOCK MR-G wyposażony jest w tytanową obudowę i bransoletę z powłoką DCL (diamentopodobna powłoka węglowa). Jest całkowicie odporny na zadrapania. Szafirowe szkiełko, świadczy o najwyższych standardach produkcji zegarków z kolekcji MR-G. Powłoka antyrefleksyjna ma przejrzystość rzędu 99%, przez co zapewnia niewiarygodną widoczność.

MR-G

Najcenniejszym pierwiastkiem naszego świata jest ludzka pomysłowość. MR-G wraz z technologią GPS HYBRID WAVECEPTOR jest jednym z najbardziej dokładnych zegarków na świecie. MR-G jest elementem wiecznej fascynacji projektowaniem. Noszenie zegarka z tej kolekcji ma cieszyć oko i spełniać nasze oczekiwania.