W 1983 r. Inżynierowie CASIO wygrali bitwę z prawami natury. Stworzyli zegarek odporny na uderzenia, siłę odśrodkową i wysokie ciśnienie wody. Od tego czasu, już przez ponad 30 lat, nazwa G-SHOCK stała się uosobieniem wolności od wszelkich ograniczeń i podążania swoją drogą. Zastosowanie technologii GPS HYBRID, nanotechnologii, jak również najnowocześniejszych materiałów, które są trwalsze od tych używanych wcześniej, sprawia, że zegarki z serii G-SHOCK stanowią najlepsze wyposażenie. Dzisiaj zegarki G-SHOCK, GPW-1000, MT-G oraz MR-G są ulubionym ekwipunkiem mężczyzn, którzy stale szukają nowych wyzwań.

PRZEŁAM BARIERY

zegarki do zadań specjalnych

 

G-SHOCK EXCLUSIVE GPS HYBRID

Zegarki pilotów muszą spełniać wyśrubowane kryteria precyzji i niezawodności. Kolekcja zegarków lotniczych G-SHOCK gravitymaster spełnia wszelkie oczekiwania stawiane przed tego typu sprzętem. Są one odporne na wiele czynników, m.in. Siłę odśrodkową. Są także wyjątkowo odporne na drgania. Model GRAVITYMASTER GPW-1000 to jeden z pierwszych zegarków na świecie, który może odbierać zarówno sygnały radiowe jak i gps, umożliwiając tym samym precyzyjne wskazywanie czasu niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nie dziwi więc fakt, że z zegarków G-SHOCK GRAVITYMASTER korzystają wyspecjalizowani piloci helikopterów ratunkowych z dywizji atlantic airways. Podczas podejmowanych akcji nie można pozwolić sobie na brak precyzji. Zegarki GRAVITYMASTER GPW-1000 gwarantują pełną kontrolę.

G-SHOCK EXCLUSIVE METAL TWISTED G

Władcy czasu. Nowe zegarki MT-G z wbudowaną funkcją odbioru sygnałów GPS. Współgranie widocznych i niewidocznych komponentów nowej kolekcji zegarków MT-G zapewnia poczucie wyjątkowego spokoju oraz opanowania i precyzji podczas wykonywania dynamicznych akcji. Od samego początku, koncepcja zegarków MT-G opierała się na mistrzowskich kontrastach. Stąd w ich wstrząsoodpornej, wytrzymałej obudowie core guard można znaleźć delikatną technologię odbioru fal radiowych.

ODWAGA I BRAWURA

sięgnij po najlepsze

 

G-SHOCK EXCLUSIVE GPS HYBRID

Wraz z MTG-G1000D, zegarki z serii MT-G jako pierwsze na rynku odbierają sygnały GPS. Panują nad czasem w każdym miejscu planety. Piękno otaczające funkcjonalność. Kolekcja MT-G czerpie z najwyższych standardów sztuki inżynierskiej oraz perfekcyjnej kontroli w centrum projektowym G-SHOCK w Japonii. Jest to gwarancja, że każdy element to wierne odzwierciedlenie pierwotnego zamysłu G-SHOCK. Połączenie najlepszych materiałów z elementami bogatego stylu, dostarczające najwyższej klasy luksusowe czasomierze.