Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, stajesz czasem przed wyzwaniami, które wymagają podjęcia w błyskawicznym tempie odważnych decyzji. Seria zegarków z  kolekcji MASTER OF G stworzona jest po to, by ułatwiać ich podejmowanie. Zegarki MASTER OF G dostosowują się do każdych warunków. Lubisz ekstremalne sporty, skaczesz ze spadochronem, latasz na paralotni, nurkujesz, bierzesz udział w trudnych wyprawach? Z tym zegarkiem ustalisz swoje położenie, temperaturę czy wysokość n.p.m. bohaterskie wyzwania wymagają najwyższej jakości sprzętów.

PRECYZJA I WYTRZYMAŁOŚĆ

działaj w każdych warunkach

 

G-SHOCK GULFMASTER

Poczuj świat zmagający się z siłami natury. Podejmuj właściwe decyzje z zegarkami z serii G-SHOCK GULFMASTER, niezależnie od tego, czy stajesz naprzeciw niesprzyjającym żywiołom. Wybierz mądrze spośród ogromnego zakresu możliwości! Najważniejsza jest twoja umiejętność wyprzedzenia dynamicznie zmieniającego się środowiska, w którym się znalazłeś. Zaawansowane sensory w czasomierzach z serii G-SHOCK GULFAMSTER idealnie wpasowują się w świat, w którym precyzyjność ma decyzyjne znaczenie i gdzie żadna pomyłka nie zostanie wybaczona. M.in. Z tych powodów zegarki GULMASTER uzupełniają wyposażenie załogi statków ratunkowych niemieckiej morskiej służby poszukiwania i ratownictwa. Wyczuj możliwość i wybierz.

G-SHOCK RANGEMAN

Jeden zegarek, zero zgadywania. Tylko po jednym naciśnięciu dedykowanego przycisku możesz określić kierunek, ciśnienie atmosferyczne, wysokość i temperaturę. Taka funkcjonalność umożliwia ci błyskawiczne i precyzyjnie wykonanie tego, co konieczne.

G-SHOCK GRAVITYMASTER

Wyspy owcze nie są przyjaznym miejscem dla człowieka. W ekstremalnych wyspiarskich warunkach dywizja helikopterów atlantic airways walczy o życie ludzi wspomagając swoją pracę zegarkami aw 139. Każda sekunda wystawia na próbę nie tylko załogę, ale również ekwipunek. Każdy, kto staje naprzeciw trudnym wyzwaniom zna wartość profesjonalnego zegarka lotniczego, na którego precyzyjną niezawodność można liczyć w najtrudniejszych warunkach. Inżynierowie casio opracowali serię G-SHOCK GRAVITYMASTER po to, byś mógł pokonać kolejne stawiane przed sobą wyzwania. Witaj w drużynie!

G-SHOCK MUDMASTER

Przygotowanie pasów przeciwpożarowych w objętym pożarem lesie wymaga niezwykłej determinacji, poświęcenia i precyzji. Zaledwie metry ponad czubkami drzew, wyspecjalizowane załogi strażaków kierują się ze spadochronem do źródła ognia. Do brawurowej pracy wymagane są najlepszej jakości sprzęty. Zegarki z serii G-SHOCK MUDMASTER są niezawodnymi kompanami podczas walki z żywiołem. Funkcjonalność zegarka oraz zaawansowane technicznie sensory chronione są przed dostępem błota i pyłu. Zaufanie do jakości ekwipunku buduje poczucie pewności i zwiększa wydajność,  to czyni że pożar jest łatwiejszy do okiełznania. Dla spadochronowych oddziałów strażaków, daje to wymierny wynik. Ponieważ skuteczne opanowanie płomieni wymaga, by optymalnie zarządzać czasem jakim się dysponuje.

G-SHOCK MUDMAN

Rozjaśnij swoją drogę. Sięgaj naprzód by osiągnąć swoje cele. Zegarek MUDMAN wyświetla daty oraz fazy księżyca w odniesieniu do twojego położenia geograficznego. Stworzony dla każdego, kto wybiera się w ekstremalną podróż.