Tworzone ręcznie dla ludzi ceniących perfekcję.
To determinacja w dążeniu do doskonałości zaowocowała narodzinami modelu Grand Seiko w 1960 roku. Podczas jego opracowywania i od tamtego czasu projektanci i inżynierowie kierowali się ideą, że Grand Seiko powinien być „idealnym” zegarkiem pod względem standardów precyzji, trwałości i piękna, które poprowadzi świat zegarmistrzostwa krok naprzód.
Projekt stawiający jakość na pierwszym miejscu
Od 1960 roku lew jest symbolem Grand Seiko i zdobi dekiel każdego zegarka. Dlaczego lew? Zespół Grand Seiko był zdeterminowany, aby stworzyć najbardziej zaawansowany i praktyczny zegarek na świecie, który byłby „Królem zegarków”. Styl Grand Seiko to język designu charakteryzujący się prostotą, czystością i praktycznością. Odzwierciedla dokładnie podstawowe cechy : precyzję, piękno, czytelność i łatwość użycia. Forma i funkcja w doskonałej harmonii. Każde Grand Seiko ma w sobie szczególny „blask jakości”, na który nalegali jego twórcy. Każdy aspekt wskazówek i indeksów został zaprojektowany tak, aby odbijać nawet najmniejszy promień światła, tworząc ostrą, wyraźną, unikalną estetykę, która mówi: to jest Grand Seiko. Ta podstawowa estetyka jest wiernie przekazywana z pokolenia na pokolenie, a jednocześnie jest subtelnie dostosowywana do zmieniających się czasów. W ten sposób projekt Grand Seiko zostaje ulepszony i zachowany.
SPRAWDŹ NA NOBLEPLACE.PL
Manufaktura
Jako jeden z niewielu producentów zegarków na świecie, Grand Seiko ma mistrzostwo w całym procesie zegarmistrzowskim, od badań i rozwoju materiałów składowych po produkcję, montaż, regulację, kontrolę i wysyłkę. Grand Seiko określa istotę zegarmistrzostwa w elementach precyzji, piękna, czytelności, trwałości i łatwości obsługi. Jako wiodący na świecie producent zegarków, Grand Seiko uosabia tę esencję w niezrównanej jakości w każdym zegarku Grand Seiko prezentowanym światu. Grand Seiko Studio Shizukuishi produkuje światowej klasy zegarki mechaniczne z bardzo dokładnymi ruchami i wyjątkowym wyglądem zewnętrznym. Shinshu Watch Studio kieruje innowacyjnymi pomysłami i nowatorskimi technologiami stojącymi za najlepszymi zegarkami kwarcowymi i ekskluzywnymi zegarkami Spring Drive. Każde z tych wybitnych studiów zegarmistrzowskich odgrywa kluczową rolę w łączeniu najnowocześniejszej technologii i mistrzowskiego rzemiosła niezbędnego do osiągnięcia szczytu jakości reprezentowanego przez Grand Seiko.
Zegarki Grand Seiko
Grupa Zibi S.A. jest wyłącznym przedstawicielem marki Grand Seiko w Polsce.
Kupując u wyłącznego dystrybutora Grand Seiko w Polsce masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt najwyższej jakości z polską gwarancją oraz dostępem do autoryzowanego serwisu.