• Change language
  • pl
  • en
Paryska marka, która podbiła świat.
Marka łączaca tradycję z wielkomiejskim szykiem. Do amabasadorek Longchamp należą takie gwiazdy jak Kate Moss czy Kendall Jenner. Od kilu sezonów Longchamp z sukcesem podbija Fashion Week w Nowym Jorku, a flagowe butiki znajdziemy m. in w Honkonhu, Shanghaiu czy Paryżu. W Polsce butik francuskiej marki możemy znaleźć w Warszawie, a wszystkie torebki dostępne są na nobleplace.pl
Najwyższa jakość od 1948 r.
Longchamp został założony w Paryżu w 1948 roku przez Jean Cassegrain’a i do chwili obecnej jest prowadzony przez kolejne pokolenia rodziny. Posiadając bogate doświadczenie w wyrobach kaletniczych, marka zaczynająca od akcesoriów i ekskluzywnych toreb bagażowych poszerzyła swoją ofertę o torebki, które obecnie podziwiamy na Fashion Week w Paryżu i Nowym Jorku.
Kultowe modele Longchamp
Do flagowych linii Longchamp można zaliczyć klasyczną torebkę Roseau, kochaną przez kobiety za prostotę i elegancję, czy nylonowe modele Le Pliage, które zyskały miano torebek It- bag naszych czasów.
Longchamp w Polsce
Torebki Longchamp dostępne są w warszawskim butiku w galerii Mokotów oraz sklepie e-commerce www.nobleplace.pl W ofercie marki dostępne są torby bagażowe, walizki, torebki damskie oraz ponadczasowa kolekcja męska.