MARKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY GWIAZDY

Markę na całym świecie rozsławiły niezwykła jakość i styl. Produkty Longchamp swoją popularnością cieszą się nie tylko w stolicy mody, czyli w Paryżu, ale także poza granicami Europy. Fankami marki są gwiazdy światowej sławy, które chętnie biorą udział w kampaniach promujących torebki i akcesoria Longchamp.

MARKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY GWIAZDY

Longchamp cieszyć się nieprzerwanym pasmem sukcesów od 1948 r.
To w tym roku Jean Cassegrain założył w Paryżu pierwszy butik z luksusowymi produktami.

HISTORIA MARKI

Longchamp cieszy się nieprzerwanym pasmem sukcesów od 1948 r. To w tym roku Jean Cassegrain założył w Paryżu pierwszy butik z luksusowymi produktami. Wszystko zaczęło się od wyrobów tytoniowych, które po jakimś czasie zostały całkowicie wyparte przez torebki, akcesoria oraz walizki. Longchamp wkroczył do świata mody dzięki licznym kampaniom reklamowym, niezwykle popularnemu modelowi torebki Le Pliage oraz wyrobom skórzanym najwyższej klasy. Do dziś marka jest w rękach rodziny Cassegrain i stale poszerza swoją ofertę. Obecnie w butikach znajdują się luksusowe torebki, ekskluzywne walizki bagażowe oraz akcesoria.

HISTORIA FIRMY

Markę na całym świecie rozsławiły niezwykłe reklamy. Do dziś marka jest w rękach rodziny Cassegrain i stale poszerza swoją ofertę. Obecnie w butikach znajdują się ekskluzywne walizki bagażowe, luksusowe torebki i akcesoria.

SIEĆ SKLEPÓW LONGCHAMP

Ekskluzywne butiki w 80 krajach i ponad 1500 sklepów na całym świecie

W latach 90. XX wieku do spopularyzowania marki przyczyniły się gwiazdy, takie jak Katie Holmes, Amy Adams, czy później księżna Kate Middleton. W tej chwili Longchamp posiada butiki w 80 krajach i dostępny jest w ponad 1500 sklepach na całym świecie.

SIEĆ SKLEPÓW LONGCHAMP

238 eklskluzywnych butików i ponad 1800 sklepów na całym świecie

W latach 90. XX wieku do spopularyzowania marki przyczyniły się gwiazdy, takie jak Katie Holmes, Amy Adams czy późniejsza księżna Kate Middleton. W tej chwili Longchamp posiada ponad 236 ekskluzywnych butików i dostępny jest w ponad 1800 sklepach na całym świecie.

LONGCHAMP W POLSCE

W Polsce butiki marki Longchamp mieszczą się w warszawskiej Galerii Mokotów oraz katowickiej Silesii

Butiki Longchamp w Polsce oferują najwyższej jakości torebki i akcesoria marki z najnowszych kolekcji. Charakteryzują się stonowanym wnętrzem, utrzymanym w ciepłych, jasnych barwach. Doradcy znając asortyment są w stanie zaoferować najlepszy produkt dla każdego Klienta.

LONGCHAMP W POLSCE

W Polsce butiki marki Longchamp mieszczą się w warszawskiej Galerii Mokotów oraz katowickiej Silesii.

Charakteryzują się stonowanym wnętrzem, utrzymanym w ciepłych, jasnych barwach. W środku znajdziemy najnowsze kolekcje stylowych torebek i akcesoriów. W razie potrzeby doradcy butiku pomogą dobrać odpowiedni produkt.