Don’t crack under pressure
Od 1860 roku Tag Heuer ucieleśnia awangardowy, precyzyjny i odważny styl, który zaznaczył światową historię w branży zegarków. Zapraszamy do zapoznania się z jego spuścizną poprzez nasze zegarki i zawarte w nich innowacje.
When Legacy Meets Luxury:a collection inspired by motor sports
Historia serii Carrera sięga początków zegarmistrzostwa, kiedy to w 1887 roku Edouard Heuer opatentował mechanizm przestawnego zębnika. W 1963 jego potomek, Jack Heuer, nadał kolekcji zegarków nazwę Carrera, nawiązując do legendarnego off- roadowego wyścigu samochodowego – Carrera Panamericana. Modele, które do dziś pozostają ikoną designu, cechowała duża czytelna tarcza oraz wstrząso- i wodoodporna koperta, wystarczająco mocna, by wytrzymać najbardziej karkołomny wyścig.
Zobacz więcej
The new Tag Heuer Connected
Wykonany ze szlachetnych materiałów zgodnie z tradycją zegarmistrzowską, nowy TAG Heuer Connected po mistrzowsku łączy innowację i precyzję. Dzięki zawsze podświetlonym trybom tarcz działających w trybie „always-on” i bransolecie, którą można wymienić za pomocą jednego kliknięcia, TAG Heuer Connected jest tak wszechstronny jak zawsze. Można dostosować zegarek do swojego stylu.
Zobacz więcej
A collection for authentic freespirits who live life as an adventure
Wykorzystując wiedzę oraz najbardziej innowacyjną technologię zegarmistrzowską Tag Heuer przedstawia nową samodzielną kolekcję zegarków Autavia inspirowaną oryginalnymi modelami z lat 60 tych ubiegłego wieku. Wyjątkowa linia gwarantuje wszechstronność, wytrzymałość oraz niezawodność. Wszystko, dzięki unikatowej sprężynie włosowej wykonanej z kompozytu węglowego, która ma zapewnić perfekcyjną pracę mechanizmu.
Zobacz więcej
The unique, square-faced icon of TAG Heuer’s avant-garde heritage and savoir-faire
Nazwa kolekcji Monaco powstała od bardzo znanego i kultowego Grand Prix Monaco Formula 1. TAG Heuer jest oficjalnym zegarkiem muzeum Monaco Top Cars Collection oraz Automobile Club de Monaco. W 1971 roku model Monaco towarzyszył Steve’owi McQueen  w legendarnym filmie Le Mans. Dzięki temu stał się najbardziej kultowym, rozpoznawalnym i pożądanym zegarkiem na świecie.
Zobacz więcej
Tag Heuer w Polsce
A collection for authentic free spirits