Pierwszy jubiler na Placu Vendôme
Frédéric Boucheron założył Maison de Joaillerie na Place Vendôme 26 w 1893 roku. Boucheron był pierwszą marką na słynnym placu Vendôme, który obecnie jest sercem wszystkich paryskich jubilerów.
Niezwykła marka z tradycją
Boucheron to klasa sama w sobie. Marka znana jest wszystkim fanom biżuterii najwyższej jakości na całym świecie. Mistrzostwo francuskiego złotnictwa przejawia się w pionierskim systemie klasyfikacji kruszców i metali szlachetnych. Diamenty wykorzystane w biżuterii Boucheron są wręcz doskonałe. Kolekcje marki ewoluują wraz z modą. Choć pozostają pod wpływem ducha czasu, proces ich produkcji od lat przebiega w zgodzie z tradycją wypracowaną ponad półtora wieku temu przez założycieli domu jubilerskiego Boucheron.
SPRAWDŹ NA NOBLEPLACE.PL
Kultowe kolekcje
Do głównych kolekcji marki należą: Quatre, Serpent Bohème oraz Nature Triomphante. Wzornictwo biżuterii Boucheron jest bardzo charakterystyczne, dzięki czemu patrząc na projekty marki, od razu można ropoznać poszczególne kolekcje, które zostały stworzone dla pewnych siebie kobiet. Będąc silną w swym wolnym i odważnym dziedzictwie, marka Boucheron wciąż dąży do nieustannego poszukiwania klasyków jutra.