Szczyt precyzji
Firma Montblanc powstała w roku 1906 w Hamburgu. Od 100 lat za nazwą Montblanc kryje się sztuka pisania oraz ośnieżony szczyt Mont Blanc, symbolizujący status wysokiej jakości marki z wyróżniającą się białą gwiazdką. Firma Montblanc jest znana od pokoleń jako producent wysokiej jakości przyborów do pisania, a ostatnio także jako producent artykułów skórzanych i zegarków.
Wszechstronne wzornictwo
W ostatnich latach asortyment produktów powiększył się i w swojej ofercie firma posiada nie tylko wysokiej jakości akcesoria piśmiennicze, ale również zegarki, luksusowe artykuły skórzane i paski do spodni, biżuterię, okulary oraz perfumy. W ten sposób firma Montblanc stała się dostawcą ekskluzywnych produktów, które odzwierciedlają wysokie zapotrzebowanie rynku na produkty wysokiej jakości, nowoczesne wzornictwo, tradycję i mistrzostwo wykonania.
SPRAWDŹ NA NOBLEPLACE.PL
Akcesoria Montblanc
Bransoletki, naszyjniki, spinki do mankietów i krawatów, klipsy do banknotów, okulary przeciwsłoneczne – to wszystko można znaleźć w ofercie Montblanc. Akcesoria biżuteryjne i kieszonkowe wykonywane są z najlepszej jakości kruszców oraz innych surowców, takich jak kamienie szlachetne i skóry. Uznany niemiecki producent stawia na jakość, jego klienci przywykli więc do wyselekcjonowanych materiałów i wyszukanych kompozycji. Na największy wybór akcesoriów koneserzy luksusowych drobiazgów mogą liczyć w kategorii spinek do mankietów marki Montblanc. Występują one w niezliczonej ilości kształtów i wariantów zdobniczych. Niektóre po odwróceniu na drugą stronę zyskują zupełnie nowy charakter – mogą być jednocześnie eleganckie (biznesowe) i casualowe. Spinki z kolekcji Urban Spirit wręcz stapiają się z przestrzenią miejską. Ich wzornictwo nawiązuje do elementów architektonicznych, jakie uważny obserwator dostrzeże, spacerując po tętniącej życiem metropolii. Natomiast spinki z kolekcji Essential Sartorial są kwintesencją klasy. Zwracają na siebie uwagę mocnym akcentem zdobniczym w postaci czarnego kamienia lub pokrycia z czarnej skóry.
Akcesoria Montblanc
Grupa Zibi S.A. jest wyłącznym przedstawicielem marki Montblanc w Polsce.
Kupując u przedstawicieli wyłącznego dystrybutora Montblanc w Polsce masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt najwyższej jakości z polską gwarancją oraz autoryzowanym serwisem.