Biżuteria stworzona przez kobietę dla kobiet
Marka powstała z miłości do diamentów przekazanej córce przez ojca. Valerie Messika, bo tak nazywa się założycielka marki, chciała przybliżyć diamenty kobietom i pozwolić na noszenie ich w nieco odmienny, nowoczesny sposób.
Nowoczesna marka z tradycjami
Messika to firma rodzinna, która od lat znana jest w świecie jubilerskim. Korzystając z ogromnego doświadczenia ojca, Valerie Messika stworzyła markę łączącą kunszt rzemiosła z nowoczesną formą. Średnio co 10 minut jedna sztuka biżuterii marki znajduje swojego właściciela.Każdego roku pojawia się 100 nowych modeli biżuterii, a do 2020 marka stworzyła ponad 5000 unikalnych wzorów.
Marka pokochana przez gwiazdy
Marka stworzona w Paryżu podbiła świat dzięki jakości kamieni oraz nowemu spojrzeniu na biżuterię. Oprócz zachwyconych klientek, które znalazły biżuterię z charakterem, w marce zakochały się gwiazdy światowej sławy. W 2019 roku w biżuterii Messika wystąpiło ponad 170 znanych osobistości na międzynarodowych galach, rozdaniach nagród i eventach.
Zobacz więcej
Yesterday, today, tomorrow- symbolikę kolekcji Move można odnieść do całej strategii marki.
Butiki marki Messika znajdziemy na całym świecie m.in w Paryżu, Nowy Jorku, Genewie. W Polsce biżuteria dostępna jest stacjonarnie w salonach Noble Place oraz sklepie internetowym.