LUKSUSOWE ZEGARKI I BIŻUTERIA

Noble Place to miejsce, w którym można zatopić się w świecie przepięknych przedmiotów.
Wytwornych zegarków Chopard, diamentów od Boucheron, czy biżuterii Roberto Coin, Pomellato i Messika.

ŚWIATOWEJ KLASY PRODUKTY

Marki, które znajdują się w Noble Place to światowej sławy produkty.

Klejnoty marki Chopard co roku noszą gwiazdy pojawiające się na czerwonym dywanie w Cannes. Biżuteria Boucheron prosto z Placu Vendome w Paryżu od lat zdobi królewskie rody. A słynnymi pudełkami Cartiera   z czerwoną lamówką zauroczona była sama Marilyn Monroe. Noble Place to miejsce pełne magii, z wytwornym klimatem i wyjątkową obsługą. Doradcy Noble Place podpowiedzą co wybrać, jednocześnie opowiadając o wyjątkowości danej marki i oferowanych przez nią przedmiotów.

ŚWIATOWEJ KLASY PRODUKTY

Marki, które znajdują się w Noble Place to światowej sławy biżuteria i zegarki.

Klejnoty marki Chopard noszą gwiazdy pojawiające się na czerwonym dywanie w Cannes. Biżuteria Boucheron prosto z Placu Vendome w Paryżu, od lat zdobi królewskie rody. Noble Place to miejsce pełne magii, z wytwornym klimatem i wyjątkową obsługą. Doradcy w salonie podpowiedzą co wybrać, jednocześnie opowiadając o wyjątkowości danej marki i oferowanych przez nią produktach.

NOBLE PLACE W POLSCE

Noble Place powstał w wyniku coraz większego zainteresowania markami luksusowymi w Polsce. Dlatego też już od ponad 15 lat multibrandowe salony oferują Klientom najwyższej jakości biżuterię i zegarki.

NOBLE PLACE W POLSCE

Noble Place powstał w wyniku coraz większego zainteresowania markami luksusowymi w Polsce. Dlatego też już od ponad 15 lat multibrandowa sieć Noble Place cieszy się coraz większą popularnością.

PRACA W NOBLE PLACE

Sprawdź najnowsze oferty pracy.

PRACA W NOBLE PLACE

Sprawdź najnowsze oferty pracy.