Chcesz mieć gwarancję zakupu oryginalnego EDIFICE? Kup zegarek prosto u dystrybutora, na Timetrend.pl lub u autoryzowanego sprzedawcy

   

Nowe modele zegarków Edifice ścigają się o zachwyt fanów

29 marca 2021
Nowe modele zegarków  Edifice ścigają się o zachwyt fanów

Edifice – dla prawdziwego fana motoryzacji

Edifice – oryginalna marka zegarków powstała z pasji do motoryzacji i wyścigów samochodowych. W sezonie wiosna lato 2021 Edifice prezentuje trzy nowe modele z kolekcji zegarków dedykowanych Formule 1.

Edifice Scuderia Alpha Tauri

Rezultatem współpracy Edifice z teamem wyścigowym Scuderia AlphaTauri (dawniej Toro Rosso) są trzy modele zegarków, których funkcje i design dedykowane są kierowcom najbardziej prestiżowego wyścigu świata.
Edifice tworzy zgodnie z zasadą Speed &Intelligence. Tu liczy się precyzja, niezawodność i piękno precyzyjnej inżynierii. Nowe modele zegarków dumnie noszą barwy teamu Formuły 1 Scuderia AlphaTauri – białe i granatowe elementy i czerwone akcenty na tarczy w wariancie eleganckim pięknie komponują się ze srebrną kopertą i bransoletą. W modelach ultra sportowych zegarki dostępne są w ultrasportowej wersji z lekkim paskiem z gumy lub z materiału.
Godło teamu Scuderia AlphaTauri zawsze umieszczone jest na tarczy. Zegarki Edifice komunikują się ze smartfonem poprzez Smartphone Link. Funkcje zarządzania czasem takie jak World Time czy Schedule Timer pozwala członkom załogi pilnować czasu wszystkich etapów przygotowań do wyścigu Formuły 1.4

 

Dostępność nowości CASIO EDIFICE

Zegarki Edifice dostępne są w sieci salonów Time Trend i na www.timetrend.pl oraz u partnerów handlowych oficjalnego dystrybutora marki CASIO EDIFICE – Grupy ZIBI S.A.

Udostępnij:


AKTUALNOŚCI