EPIZOD PIERWSZY

EPIZOD DRUGI

EPIZOD TRZECI

GORILLAZ X THE ORIGIN

TESTOWANY PRZEZ GORILLAZ

Dzięki idealnemu połączeniu technologii i innowacyjnego designu będziesz zawsze i wszędzie na czas z G-SHOCK DW-5600E. Od lat 80. aż po dziś seria 5600 przechodziła wiele kolorystycznych rewolucji. Czas wrócić do korzeni i do najbardziej klasycznego stylu modelu DW-5600, który reprezentuje to co w znanej wszystkim „kostce” najlepsze – sportowy, niezobowiązujący , wstrząsoodporny styl. Dzięki odpornej konstrukcji DW-5600 będzie najlepszym kompanem każdej aktywności, nawet tej najbardziej ekstremalnej.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SALON SPRZEDAŻY KUP NA TIMETREND.PL

PREZENT PRZY ZAKUPIE
DW-5600HR-1ER

Zgarnij specjalny zestaw: kultowy DW-5600HR-1ER w limitowanym zestawie z remixem singla „Tranz” z najnowszego krążka Gorillaz.

ZOBACZ ZEGAREK

POCZĄTKI

G-SHOCK – Challenge the limits

W roku 1983, Kikuo Ibe, inżynier CASIO wpadł na przełomowy pomysł: chciał stworzyć niezniszczalny zegarek z baterią o trwałości 10 lat, który przetrwałby upadek z wysokości nawet 10 metrów i miał wodoszczelność co najmniej 10 bar. Pierwszy model, który spełnił te twarde wymagania otworzył nowy rozdział w historii zegarmistrzostwa. Od tamtego momentu dla inżynierów CASIO nie ma rzeczy niemożliwych.

Stąd motto, które towarzyszy 35 rocznicy marki
G-SHOCK, którą obchodzimy w roku 2018 – „CHALLENGE THE LIMITS”.

5600

To szczególna liczba dla marki G-SHOCK. Pojawia się wyłącznie w nazewnictwie modeli wzorowanych na pierwszym wstrząsoodpornym czasomierzu, który dał początek całej kultowej linii. Kwadratowy kształt koperty ma symboliczne znaczenie. Przypomina nam o początkach G-SHOCK pasji i determinacji jego twórcy, który jako jeden z niewielu wierzył, że stworzenie odpornego na wstrząsy zegarka jest możliwe.

Dziś, po 35 latach ewolucji G-SHOCK duch marki jest nadal żywy, zegarki G-SHOCK są jeszcze bardziej wytrzymałe, a wyjątkowa wstrząsoodporność nadal pozostaje największą siłą brandu.

POLECANE ZEGARKI

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ