Newsroom

#35GSHOCK

26.07.2018

„Pragnę stworzyć zegarek, który nie zepsuje się nawet, gdy spadnie na ziemię” – ponad 35 lat temu słowa te padły z ust inżyniera Casio, Kikuo Ibe. W 1983 roku cel został osiągnięty – powstał pierwszy wstrząsoodporny G-SHOCK – słynny DW- 5000C. Dlatego w tym roku marka świętuje jubileusz z wielkim rozmachem. Obok nowych otwarć salonów i wyjątkowych premier, w całej Polsce organizowane są urodzinowe eventy, a także konkurs, w którym nagrodą główną jest wyjazd do Japonii z wizytą w siedzibie Casio.

Jeszcze pod koniec 2017 roku – 12 grudnia, G-SHOCK został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najbardziej wytrzymały zegarek na świecie. Kultowy model DW-5600E okazał się niewzruszony w starciu z 24,97 tonową ciężarówką, która przejechała po czasomierzu. Ten fakt idealnie zbiegł się z 35. urodzinami brandu. Z tej okazji marka przygotowała cykl eventów pod szyldem #35GSHOCK, na których obok dobrej zabawy, czekało wiele atrakcji – można było m.in. poznać historię marki oraz zobaczyć na żywo test wytrzymałości G-SHOCK. Imprezy odbyły się w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie oraz Trójmieście. Miejsca nie były przypadkowe. W większości odbywały się w miastach, w których znajdują się nowo otwarte sklepy G-SHOCK Store. Pierwszy salon powstał w maju ubiegłego roku w Białymstoku, a tej wiosny otworzyły się kolejne 3 punkty – w Bydgoszczy, w Koszalinie oraz w Gdańsku i to jeszcze nie koniec ekspansji. Koncepty dedykowane są wyłącznie marce G-SHOCK. W każdym salonie znajduje się

kilkaset modeli począwszy od kolekcji podstawowej, a skończywszy na sekcji Premium. To miejsca wyjątkowe nie tylko dla wiernych „wyznawców” brandu, ale dla wszystkich, którzy przygodę z G-SHOCK dopiero zaczynają. W Białymstoku, gdzie powstał pierwszy G-SHOCK Store, w sierpniu odbędzie się finał zamykający cykl urodzinowych eventów. Tego dnia zostaną także ogłoszone wyniki konkurs #35GSHOCK, w który obok zegarków, nagrodą główną jest wyjazd do Japonii.

Co trzeba zrobić, aby wygrać niezapomnianą podróż i odwiedzić siedzibę Casio? Do 30. sierpnia tego roku wystarczy nakręcić 30 sekundowy film pokazujący swoje hobby. Deskorolka, bmx, wakeboard, street workout a może gra na bębnach? G-SHOCK został  stworzony z głębokiej wiary w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego konkurs #35GSHOCK dedykowany jest osobom pełnym pasji, aktywnym, lubiącym wyzwania i naładowanych energią do życia. Właśnie dla takich osób KIKUO IBE stworzył zegarek G-SHOCK – tak, aby zawsze, bezkolizyjnie towarzyszył im w osiąganiu zamierzonego celu!

 

 

Dowiedz się więcej→