Newsroom

Aktywnie i szybkim krokiem przed siebie! Nowa kolekcja BABY-G

01.10.2017

Siłownia, bieganie, jazda na rowerze – jeśli tylko są chęci znalezienie odpowiedniego sportu dla siebie nie jest problemem.  Warto pamiętać, że aktywność fizyczna nie kończy się z ostatnią minutą treningu. Spacery, wyprowadzanie psa, przemierzanie galerii w poszukiwaniu upragnionej torebki, a tym samym pokonywanie kolejnych kilometrów, które tylko na pozór mogą wydawać się błahe. Dlatego marka BABY-G prezentuje nową kolekcję wyróżniającą się mierzącym kroki pedometrem – linię BGS-100.

 

Wbudowany pedometr zlicza aż do 999 999 kroków dziennie ze wskazaniem wyników dla ostatnich ośmiu dni oraz danych sumarycznych dla minionych czterech tygodni. Aby mierzyć postępy i podnosić poprzeczkę swoich osiągnięć, funkcja umożliwia ustawienie dziennego celu – od 1 000 do 50 000 kroków. Po osiągnięciu założonego wyniku zegarek informuje o sukcesie. Wykres kroków dla ostatnich 5 godzin pozwala natomiast jednym rzutem oka sprawdzić, w którym momencie naszej wędrówki byliśmy najbardziej aktywni. Nie musimy także pamiętać o wyłączaniu pedometru. Jeśli przez dłuższy czas BABY-G BGS-100 nie odnotuje aktywności, krokomierz wyłącza się automatycznie, tym samym wpływając na oszczędność energii w zegarku.

 

Obok  pedometru nowy model został wyposażony w szereg charakterystycznych dla marki opcji. Przede wszystkim, jak każdy z zegarków BABY-G, BGS-100 cechuje się wyjątkową wytrzymałością – odporność na uderzenia, wstrząsy  czy nawet upadek  z dużej wysokości. Czasomierz posiada również stoper, który odmierza czas  z dokładnością do 1/100 sekundy, timer,  5 dziennych alarmów, funkcję drzemki, automatyczny kalendarz, opcje wyświetlania czasu zarówno w 12 jak i 24 godzinnym formacie i podświetlenie.  Osoby często podróżujące docenią możliwość ustawienia drugiego czasu dla innej strefy, a fanki sportów wodnych nie zawiodą się gwarantowaną 100m wodoszczelnością.

 

Nowa kolekcja została zaprojektowana w 5 wariantach kolorystycznych: czarno-limonkowy BGS-100-1AER , biało-liminkowy BGS-100-7A2ER, limonkowy  BGS-100-9AER, pastelowy róż  BGS-100-4AER oraz biały  BGS-100-7A1ER. Na tle całej oferty BABY-G, BGS-100 wyróżnia się zupełnie nowym designem koperty – z jednej strony jest znacznie cieńsza, a z drugiej posiada średnicę  45,2 mm. Cienka koperta sprawia, że model idealnie  dopasowuje się do nadgarstka, natomiast  wielkość zegarka to doskonałe rozwiązanie dla fanek dużych czasomierzy. Dzięki zestawieniu niebanalnych kolorów, wyjątkowemu stylowi oraz sportowemu charakterowi, nowa kolekcja BABY-G BGS-100 przeznaczona jest dla kobiet, którym zegarek towarzyszy przez cały dzień – nie tylko podczas treningów.

Więcej informacji na oficjalnym Fanpage’u na FB;) Dołącz do grona wielbicieli marki Baby-G.