Newsroom

Back to school – wraca dobry wspólny czas

17.08.2020

Back to school – wraca dobry wspólny czas

Choć wydawało się to niemożliwe – cieszymy się z powrotu szkoły. W tym szczególnym czasie doceniane są wspólne chwile, czy to w szkolnej ławce, czy w wirtualnej klasie. Będziemy mnożyć dobre momenty spędzane razem, a niepowodzenia dzielić na drobne.

CASIO wspiera kolejne pokolenie uczniów. Kolekcja zegarków CASIO i CASIO VINTAGE to oferta dla zwolenników klasyki lub miłośników kultowego designu lat 70. Przebojowe modele powracają w wielkim stylu do współczesnych stylizacji i budzą podziw rówieśników. Z CASIO uczniowie zawsze będą na lekcjach na czas – wbudowany w zegarek alarm obudzi każdego śpiocha.

Koniec lata to idealny moment na zakup zegarka dla ucznia. Z okazji początku nowego roku szkolnego do zegarków CASIO i CASIO VINTAGE dodawany jest szkolny niezbędnik – podręczny kalkulator marki CASIO. Kalkulator sprawdzi się podczas klasówek i obliczeniowych wyzwań, szczególnie, że dzwonek na lekcje wyznacza czas, kiedy smartfon należy odłożyć do plecaka.

Zegarki CASIO i CASIO VINTAGE wraz z kalkulatorem gratis dostępne są na timetrend.pl, Zegarownia.pl oraz Zegarek.net. Promocja trwa od 17.08 do 30.09 lub do wyczerpania zapasów.

 

 

Partnerzy akcji: