Newsroom

Bulova – diamenty dla Ciebie, czy serce na dłoni dla ukochanego?

22.07.2016

Bulova to amerykańska marka zegarków, która od ponad 140 lat oddaje w ręce kobiet i mężczyzn piękne, niezawodne czasomierze. Panie kochają Bulovę m.in. za ponadczasowe wzornictwo, czy uszlachetnienia, takie jak w najnowszej kolekcji ozdobionej diamentami. Panowie doceniają precyzję i kunszt wykonania zegarków, szczególnie widoczne w wyjątkowych, ręcznie składanych modelach typu „open-heart” z kolekcji Bulova Automatic, których wycięta tarcza umożliwia obserwowanie pracy serca zegarka. W obu przypadkach jest co podziwiać. W swej historii zegarki Bulova wielokrotnie udowadniały niezawodność zastosowanej technologii, odmierzając czas m.in. podczas misji na Księżycu, czy w trakcie pionierskiego lotu nad Atlantykiem. Co wybierzesz?

Damskie modele zegarków Bulova z linii Diamond to spełnienie marzeń chyba każdej kobiety. Czasomierze wysadzane są kamieniami szlachetnymi, połyskują w świetle dnia i dodają eleganckiego wykończenia wieczorowym kreacjom. To piękne, dopracowane w każdym szczególe zegarki dla kobiet, które lubią modne, biżuteryjne dodatki. Warto wspomnieć, że do każdego czasomierza dołączony jest certyfikat potwierdzający autentyczność diamentów.

Również mężczyźni znajdą w ofercie marki prawdziwe „perełki”. Ręcznie składane modele czasomierzy typu open-heart z kolekcji Bulova Automatic mają specjalnie wyciętą tarczę, która umożliwia obserwowanie pracy serca zegarka. Napędza ono precyzyjnie wykonane  mechanizmy, którym czasomierze Bulova zawdzięczają swą doskonałość. Okienko typu „open-heart” jest również eleganckim elementem dekoracyjnym męskiego zegarka.

Ceny tych uznanych na całym świecie czasomierzy również zachęcają do zakupu. Bulova to doskonała inwestycja w dobrej klasy zegarek. Decyzja jednak jest trudna: zainwestować w diamenty dla siebie, czy podarować ukochanemu serce na dłoni?