Newsroom

Bulova dla aktywnych mężczyzn.

22.07.2016

Wspinaczka górska, biegi na długie dystanse, nurkowanie, jazda na rowerze, zimowe aktywności na nartach i snowboardzie, to tylko niektóre ze sportowych, męskich rozrywek i możliwości na spędzenie wolnego czasu. Amerykańska marka Bulova od ponad 140 lat wspiera amatorów aktywnego trybu życia, oddając na ich ręce niezawodne zegarki, które sprawdzą się w niejednej ekstremalnej sytuacji. Sprawdźcie sami!

BULOVA PRECISIONIST – dla wielbicieli sportów ekstremalnych

Zegarki z linii Bulova Precisionist to sportowa propozycja czasomierzy dla mężczyzn preferujących aktywny styl życia. Niezależnie od tego czy planujesz ws pi na c zkę g órs ką , zj a zdy na na rta c h po zaśnieżonych stokach, czy jazdę quadem na podmokłych terenach, zegarki z tej linii z pewnością sprawdzą się w ekstremalnych warunkach.

BULOVA SEA KING CHRONOGRAPH – dla wielbicieli sportów wodnych

Bulova Sea King Chronograph to jedna z topowych linii amerykańskiego producenta. Z tego modelu będą zadowoleni mężczyźni, którzy preferują różnorodne sporty wodne na większych głębokościach, a to dzięki wodoszczelności zegarka w klasie 300 m. Teraz niezależnie od tego czy planujesz weekendowy wyjazd na kajaki, basen czy nurkowanie do 200 metrów w głąb, twoim niezawodnym kompanem może zostać Sea King Chronograph.

BULOVA ACCUTRON II – dla wielbicieli pieszych wycieczek

Jeśli cenisz sobie długie spacery na łonie natury, piesze wycieczki po górach, czy odkrywani e tajemniczych jaskiń, twoim kompanem może stać się czasomierz z serii Accutron II. Zegarek ten, oprócz niezawodnego mechanizmu, wypos ażony jes t we fluorescencyjne wskazówki i indeksy, umożliwiające odczytanie godziny kiedy jest ciemno.

Ceny zegarków:

  • Bulova Precisionist – 2695,50 zł,
  • Bulova Sea King Chronograph – 2995 zł,
  • Bulova Accutron II – 2525 zł.
Pobierz dokument