Newsroom

Czas w stylu retro. Najnowsze modele zegarków Atlantic dla kobiet i mężczyzn.

22.07.2016

Szwajcarska marka Atlantic, która od 128 lat oddaje w nasze ręce niezawodne zegarki, właśnie poszerza portfolio produktów z linii Super De Luxe, wprowadzając kolejny model czasomierza nawiązujący wzornictwem do stylu retro. Atlantic sięgając po swój design sprzed pięciu dekad, nadaje zegarkom nową duszę, jednocześnie idealnie wpisując się z designem produktów w najnowsze trendy w modzie!

Najnowsza linia czasomierzy Super De Luxe, która pojawiła się w sprzedaży wiosną tego roku wzornictwem nawiązuje do historycznego modelu Atlantic z lat 60-tych. Na nowych czasomierzach pojawiło się dawne logo marki, co w połączeniu z eleganckim designem z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom klasycznych dodatków. Jeden z modeli Atlantic Super De Luxe, który właśnie wszedł do sprzedaży dostępny jest w granatowo-złotej kolorystyce. Ten niezwykle elegancki zegarek (jak również i pozostałe modele z linii), wyposażony jest w rzadko spotykane wypukłe, najtrwalsze na rynku szafirowe szkło. Unikatowy kształt szkła nadaje całej linii wyjątkowy charakterystyczny styl retro, tak rozpoznawalny w zegarkach Atantic z dawnych lat.

Pod tarczą zegarka z retro kolekcji kryje się niezawodny, szwajcarski mechanizm kwarcowy. Wodoszczelność czasomierza utrzymana jest na poziomie 50m czyli 5 ATM, co pozwala na krótkotrwały kontakt z wodą.

W kolekcji zegarków Super De Luxe poszczególne modele występują w różnych wersjach kolorystycznych kopert i tarcz (złoty, srebrny, czarny). Znajdziemy tu również czasomierze na paskach z wysokiej jakości skóry oraz na delikatnych bransoletach o bardzo drobnym splocie.

Najnowszy model Atlantic Super De Luxe dostępny jest już w sprzedaży w salonach Time Trend w całej Polsce.

Cena: 1745 PLN.

Pobierz dokument