Newsroom

Nowy model GG-B100BTN stworzony wraz z marką snowboardową Burton jest już dostępny w Polsce!

16.04.2020

Nowy model GG-B100BTN stworzony wraz z marką snowboardową Burton jest już dostępny w Polsce!

 

GG-B100BTN-1A

Najnowszy GG-B100BTN-1A został zaprojektowany tak by sprostać wszystkim wyzwaniom, które stoją przed fanami snowboardingu.

Przedstawiamy Mudmastera w odświeżonej wersji z unikatowym motywem inspirowanym fotografiami Dean Blotto Greya, który w swoich pracach uchwycił krajobraz lasów Kolumbii Brytyjskiej. Motyw ośnieżonych lasów zdobi pasek limitowanej wersji czasomierza. Limitacja posiada również logotyp marki Burton wygrawerowany na deklu oraz pasku. Unikalny zegarek został zamknięty w specjalnie zaprojektowanym pudełku, który stanowi idealne dopełnienie motywu, który pojawił się na pasku.

„To prawdziwy zaszczyt współpracować z tak wspaniałymi markami jakimi są G-SHOCK I Burton, które robią tyle dla fanów sportów outdoorowych” – mówi Dean Blotto Grey. „Jest to ogromna przyjemność uczestniczyć w tworzeniu limitowanego modelu Burton x G-SHOCK Mudmaster, jestem szczęśliwy, że mogę podzielić się tą współpracą z resztą świata”.

GG-B100BTN-1A posiada kopertę oraz bezel wzmocnione włóknem węglowym, specjalna konstrukcja chroni zegarek przed kurzem i błotem. Duże, antypoślizgowe przyciski gwarantują komfort użytkowania i łatwą obsługę nawet w rękawicach narciarskich.

Czasomierz wyposażony został w najnowszą technologię od CASIO – dzięki modułowi Bluetooth zegarek wskaże nasze aktualne położenie, oraz ilość kroków, które przebyliśmy w ciągu dnia. GG-B100 Burton posiada Quad sensor oferując użytkownikowi: kompas, wysokościomierz/barometr, termometr oraz wskaźnik przyspieszenia – ten zestaw funkcji czyni czasomierz idealnym kompanem na stoku.

 

 

Dodatkowo Mudmaster posiada:

  • Wodoszczelność 200 m
  • Wstrząsoodporną kopertę
  • Czas światowy
  • Auto Double LED Super Illuminator
  • 5 alarmów dziennych
  • 1/100 stoper
  • Timer

O marce BURTON
BURTON jest producentem sprzętu do snowboardingu z siedzibą w Vermont, U.S.A. Firma została założona w 1977 roku i w ciągu 43 lat stała się największą marką snowboardową na świecie.