Newsroom

GUESS CONNECT Piękno i inteligencja w wiosennej odsłonie

19.08.2016

Zegarki funkcjonalnością nie odbiegają od starszych braci, ale wprowadzają świeży, modowy akcent do świata inteligentnych czasomierzy. Nowy GUESS CONNECT C0002M5 dla kobiet został zaprojektowany we flagowym dla marki „looku” – mowa oczywiście o kolorze błękitnym. Zestawiony ze stalową kopertą oraz pierścieniem i kryształami  w kolorze ‘blue”, jest idealnym uzupełnieniem damskiej palety zegarków GUESS. Nowość w męskiej odsłonie – C0001G4, cechuje nieco bardziej klasyczne podejście to tematu. Czarny silikonowy pasek, stalowa koperta, oraz ciemny pierścień to tradycyjne zestawienie kolorystyczne, ale nadal w nowatorskim i wygodnym do noszenia designie.

GUESS CONNECT to z jednej strony bardzo efektowne, modne zegarki, a z drugiej niezwykle zaawansowana i inteligentna technologia firmy Martian słynącej z produkcji smartwatchy. Wystarczy ściągnąć aplikację o nazwie GUESS CONNECT i za pomocą synchronizacji Bluetooth 4.0 połączyć zegarek z telefonem, co daje szereg przydatnych funkcji. Z poziomu zegarka możemy wykonać i odebrać połączenie, a nawet wysłać wiadomość tekstową SMS. Wibracje, a także zielone światło na tarczy smartwatch’a poinformują nas o nadchodzącym połączeniu, e-mailu czy też komunikatach na portalach społecznościowych. GUESS CONNECT pozwala również na zarządzanie muzyką w naszym smartphonie, ustawienie spotkań i przypomnień. Bardzo ciekawą, lubianą i bez wątpienia przydatną funkcją jest tzw. zagubiony telefon. Wystarczy jeden przycisk, aby zegarek zsynchronizował się z zawieruszonym telefonem, a ten wyda dźwięk, co pozwoli na szybkie namierzenie zguby. W prezentowanych smartwatch’ach możemy również ustawić poziom i rodzaj wibracji wedle naszych preferencji.

Piękno i inteligencja, połączenie elegancji z użytecznością oraz technologii z modą; krótko mówiąc – GUESS CONNECT. Domeną linii jest przede wszystkim to, że świetnie synchronizuje się nie tylko ze smartphonem, ale również ze stylem casualowym, ale także szykownym i biurowym.

Wykaz funkcji:

  • polecenia głosowe – wykonywanie oraz odbieranie połączeń, wysyłanie SMSów
  • otrzymywanie powiadomień – połącznia, e-maile, SMSy
  • zarządzenie aparatem fotograficznym – dzięki zainstalowaniu w telefonie zdalnego spustu migawki aparatu fotograficznego można ustawić aparat i np. zrobić grupowe zdjęcie za pośrednictwem przycisku w zegarku
  • namierzanie telefonu
  • ustawienia spotkań i przypomnień
  • zarządzanie muzyką
  • niestandardowe ustawienia wibracji i regulacja poziomu wibracji
  • mikrofon eliminujący szmery
  • Bluetooth 4.0

Żywotność baterii: Zegarek posiada dwie odrębne baterie. Pierwsza, tradycyjna, analogowa, która działa przez około 2 lata zasilając zegarek pod kątem odmierzanego czasu. Druga to bateria odpowiedzialna za funkcje związane z synchronizacją Bluetooth. Ładuje się ją przez około 2h za pomocą kabla USB i po tym czasie działa od 3 do 5 dni.

System operacyjny:  iOS i Android.

Specyfikacja zegarka: stal szlachetna, pasek sylikonowy lub skórzany, szkiełko mineralne, mechanizm kwarcowy.

 

Kolekcja GUESS CONNECT dostępna jest w wybranych salonach sieci Time Trend, w butikach GUESS Złote Tarasy oraz Silesia Katowice i u partnerów handlowych firmy ZIBI: Galeria Sudecka Jelenia Góra Jubiler Harf, CH Forum Gliwice – Perfect sklep partnerski ZIBI, Guess Millenium Hall Rzeszów. Ceny zegarków: model damski 1599zł, model męski 1699zł.

Pobierz dokument