Newsroom

Jennifer Lopez króluje jako nowa GUESS Girl!

15.05.2018

Bogini piękna i niekwestionowana ikona mody – Jennifer Lopez króluje jako nowa GUESS Girl! Artystka perfekcyjnie wpisuje się w klimat amerykańskiego brandu. Z jednej strony uosabia esencję ponadczasowego piękna  zakorzenionego w GUESS, z drugiej udowadnia, że twarzą marki  nie muszą być wyłącznie dwudziestoletnie modelki. W wyjątkowej wiosennej kampanii J.Lo promuje niemniej wyjątkową, nową kolekcję zegarków GUESS.

„Jennifer Lopez to wymarzona GUESS Girl! Jest spełnioną artystką, ikoną pełną zmysłowości. Jej impakt i wpływ cały czas rosną, a najnowsza kampania celebruje fakt, że kobieta staje się piękniejsza wraz ze zdobyciem życiowego  doświadczenia” – mówi Paul Marciano, założyciel domu mody.

 

W tym sezonie obok ubrań, J.Lo promuje nową linię zegarków GUESS. Sesję zdjęciową w stylowej willi wykonała Tatiana Gerusova. Inspiracje czerpała z życia gwiazdy – z jednej strony performerka w Las Vegas, z drugiej aktorka w Hollywood. Na planie Jennifer Lopez prezentuje trzy zniewalające czasomierze – W0198L5, W1053L3, W0775L13. Model W0198L5 to iście wiosenna propozycja w kolorach bieli i różowego złota. Wyszukaną kopertę bogato zdobią kryształy, ale na szczególną uwagę zasługuje tarcza. Zaprojektowana w stylu konfetti wprowadza nutę szaleństwa i modowej wariacji, czym od razu rzuca się w oczy. GUESS W1053L3 to słodka propozycja dla fanek dziewczęcych, romantycznych kolorów.  Różowy pasek oraz cyferblat zestawiono z kopertą w różowym odcieniu złota. Kolekcję zamyka odważny model W0775L13. Zegarek  skąpano w  złotej barwie, a image podkręcono drapieżną nutą. Designerzy GUESS uwielbiają czerpać inspiracje ze świata zwierząt, dlatego w projektach często wykorzystują print pantery czy imitacje skóry węża lub krokodyla. Ten model uosabia wszystkie te fascynacje. W przeciwieństwie do pozostałych zegarków, w których paski wykonano z tworzywa sztucznego, tutaj wykorzystano naturalną skórę. Całość delikatnie dekorują kryształy oraz odważne wzory imitujące skórę węża.

 

 

„Kiedy zadzwonił do mnie Paul Marciano byłam zachwycona i podekscytowana, że mogę zostać częścią kultowej marki, którą osobiście uwielbiam od czasu kiedy byłam nastolatką” – wspomina Jennifer Lopez. Prezentowana kolekcja zegarków doskonale nawiązuje do image J.Lo. Gwiazda postrzegana jest jako kobieta zniewalająca, pełna sexapilu i wytworności.  Z drugiej strony jawi się jako subtelna i zmysłowa ikona stylu, która na scenie potrafi zaskoczyć i uwolnić drapieżną i pełną energii stronę swojej osobowości.

 

      W0775L13 799zł                       W1053L3 769zł                     W0198L5 769zł