Newsroom

Knock Nocky – Dzięca Marka Roku 2020

30.06.2020

Z przyjemnością informujemy, że marka KNOCK NOCKY uzyskała tytuł i certyfikat Dziecięca Marka Roku- Jakość i Radość 2020

Tytuł Dziecięca Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów  i użytkowników poszukujących najlepszych wyselekcjonowanych produktów i usług, jak również zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia standardów jakości w działalności biznesowej.

Zdobywcy tytułu Dziecięca Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność. Laureaci wyróżnienia umacniają swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.