Newsroom

Kolaboracja BABY-G X HELLO KITTY

01.02.2017

Wymyślona przez japońską spółkę Sanrio w 1974 roku postać, nieprzerwanie rozkochuje kolejne pokolenia ubarwiając swoją obecnością m.in. gry komputerowe, ubrania, gadżety, bajki, a nawet auta. Nic więc dziwnego, że to właśnie HELLO KITTY została „twarzą” nowej linii zegarków BABY-G, które tak samo jak ona cieszą się niesłabnącą popularnością wśród młodych fanek.

Kolaboracyjny model powstał na bazie BABY-G z serii BA-120 i wykorzystuje wzór słynnego graffiti z lat 70., które przyczyniło się do popularyzacji HELLO KITTY. Ten czarno-czerwony motyw znalazł się na tarczy, na pasku białego zegarka oraz na metalowym pudełku. Dbając o najmniejsze detale projektanci marki nie tylko sprytnie wkomponowali na cyferblacie charakterystyczny dla kotki emblemat – czerwoną kokardę, ale w jej kolorystyce pokryli także końce wskazówek. Uwieńczeniem kolaboracji jest wygrawerowanie na deklu zegarka wizerunku HELLO KITTY ze specjalnie zaprojektowaną „twarzą” na wzór czasomierza.

 

 

BABY-G BA-120KT jak każdy model z tej serii posiada unikalny system wstrząsoodporny, dzięki czemu to jeden z najtrwalszych zegarków na świecie. Inspirowany sportowym, luźnym stylem wyposażony jest w takie funkcje jak stoper, timer, czas światowy, automatyczny kalendarz oraz podświetlenie pozwalające na odczytanie godziny w ciemności. Warto dodać, że dzięki wodoszczelności równej 100m w BABY-G BA-120KT można swobodnie pływać.

 

 

Cena prezentowanego zegarka to 769zł. Model dostępny w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI S.A. od 30.01.2017.