Newsroom

Konkurs na scenariusz lekcji -super nagrody

10.10.2017

Podziel się swoim pomysłem na matematykę XXI wieku !

Ogłaszamy konkurs dla nauczycieli matematyki i rozdajemy najnowsze kalkulatory naukowe i graficzne.

Zaprojektuj nowoczesną lekcję matematyki i wygraj supernowoczesny kalkulator graficzny Casio FX CG50 lub naukowy kalkulator Casio Classwiz FX 991 CEX z polskim menu! Razem z marką Casio nagrodzimy najciekawsze projekty w każdym województwie. Spośród 16 finalistów wybierzemy też 3 nagrody główne.

„Głos Nauczycielski” i marka Casio ogłaszają konkurs na scenariusz lekcji matematyki z wykorzystaniem kalkulatorów naukowych. Aby wziąć w nim udział, wystarczy stworzyć scenariusz lekcji realizującej dowolne zagadnienie z podstawy programowej z matematyki dla gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej. Spośród nadesłanych prac wybierzemy najlepszą w każdym z województw i nagrodzimy kalkulatorem naukowym Casio FX 991 CEX – jedynym na rynku dostępnym z polskim menu. Finalistów zaprosimy także do wzięcia udziału w warsztacie z zakresu dydaktyki matematyki w Warszawie. Spośród finalistów wybierzemy też troje zwycięzców, którzy otrzymają od nas najnowsze kalkulatory graficzne Casio FX CG50.

Na scenariusze czekamy do 15 października 2017 r. Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znajdziecie na stronach www.glos.pl oraz www.kalkulatory.pl.