Newsroom

Lacoste to tenis!

22.12.2020

Lacoste to tenis!

Lacoste z dumą przypomina o swoich korzeniach. Od momentu założenia, w 1933 roku nieprzerwanie związana jest z tenisem. Założyciel marki,  Renee Lacoste,  wielokrotny zwycięzca na korcie tenisowym – stworzył styl, który do dziś jest esencją sportowej elegancji.

Prosty design, jakość premium i charakterystyczne logo w postaci krokodyla – są wyznacznikami wielkiego smaku i pozytywnej energii. Uniwersalny styl Lacoste sprawdza się nie tylko na korcie. Obecnie Lacoste to również kolekcja zegarków, które w najmniejszym detalu odwzorowują DNA marki.

Teraz Lacoste pragnie przybliżyć piękno i styl tego sportu zapraszając na lekcje na korcie tenisowym. Zegarki Lacoste wraz z akademią tenisa Warsaw Sports Group rozpoczęły organizację lekcji tenisa dla osobowości medialnych i gwiazd, które pragną dzielić się radością z tego sportu.

Na wspólny czas i pierwszą lekcję z zegarkiem Lacoste na korcie tenisowym zaprosiliśmy popularną prezenterkę Radia Eska i Eska TV Olę Kot. Po lekcji z trenerem forhend i bekhend nie są już dla Oli tajemnicą, a sportowa rywalizacja dała mnóstwo radości i pozytywnego zmęczenia.

Jesteście ciekawi jaki zegarek towarzyszył Oli podczas stawiania pierwszych kroków w tenisie? Był to model Lacoste L1212 2001063, który możecie zobaczyć poniżej wraz z fotorelacją z wydarzenia.

Zapraszamy do śledzenia profilu na Instagramie @timetrend.pl po kolejne tenisowe emocje z zegarkami Lacoste!