Newsroom

Mariusz Przybylski AW 20/21 & Time Trend

17.08.2020

Mariusz Przybylski AW 20/21 & Time Trend

Kolekcja For no virgins. Pióra, cekiny, dżins… i zegarki Time Trend – najlepszy detal, podkreślający każdą stylizację!

 

W lipcowy ciepły wieczór, w klimatycznej przestrzeni warszawskiego Pałacu Kultury odbył się pokaz najnowszej jesiennej kolekcji Mariusza Przybylskiego, gdzie oczywiście, w roli partnera pokazu nie mogło zabraknąć marki Time Trend! 

Naszym zdaniem nic tak nie buduje stylizacji, jak odpowiednio dobrane dodatki, a najciekawszym i do tego funkcjonalnym akcentem jest niezaprzeczalnie zegarek. Wybrane przez projektanta czasomierze z oferty Time Trend, doskonale uzupełniały prezentowane na wybiegu stylizacje, w utrzymanej w dyskotekowym klimacie lat ‘80 kolekcji For no virgins.

Na wybiegu królowały charakterystyczne dla lat ‘80 detale. Nie zabrakło aksamitów, piór, cekinów, transparentnych tkanin i oczywiście spranego denimu. Wszystko zamknięte w inspirowanych tym szalonym pełnym kontrastu okresem, formach. 

Charakteru kolekcji dodawały odpowiednio dobrane i podkreślające stylizacje zegarki. Wytworne wieczorowe kreacje, jak i codzienne stylizacje casualowe, w damskim i męskim wydaniu, prezentowały się idealnie w połączeniu ze stylowymi czasomierzami Time Trend.

Kolekcja For no virgins, przeznaczona jest dla pewnych siebie i zakochanych w vintage’owym stylu buntowników. Pamiętajcie, w naszej ofercie znajdziecie zegarki, które będą idealnym dopełnieniem każdej stylizacji! 

 

Galeria zdjęć z pokazu