Newsroom

nowe modele zegarków Police – NEIST oraz BLENDER

20.05.2020

 

Agresywne projekty, mocna, męska stylistyka i niebanalne pomysły. Tymi słowami można opisać jedną z najpopularniejszych włoskich marek, która również projektuje czasomierze. Zegarki Police to triumf męskości.

Pierwsze zaprojektowane modele zegarków opuściły zakład produkcyjny dopiero w 2003 roku, ale trzeba przyznać, że branża zegarmistrzowska doceniła je niemal natychmiast. Nie tylko za wyjątkowy styl i dość charakterystyczny design, ale również jakość i dbałość o każdy element produkcji. Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, z sercem w postaci precyzyjnego japońskiego mechanizmu, z niepowtarzalnym wzornictwem, zegarki Police stały się międzynarodowym hitem.

 

To nie są zegarki, które mają podobać się wszystkim. Trafiają w gusta konkretnej grupy mężczyzn – fanów mocnej stylistyki. Stąd też wzięła się nazwa marki, ponieważ teoretycznie miały nawiązywać do życia poza prawem. Dedykowane są silnym męskim osobowościom, które cechuje bunt i niepoddawanie się społecznym oczekiwaniom.

Zegarki są odważne, pomysłowe i przemawia przez nie kreatywność projektantów. Ale marketing również budzi spore uznanie. Marka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a wokół niej znajduje się spore grono fanów. Kampanie są ciekawe i zawsze budzą sporo emocji.

Przedstawiamy dwa nowe modele zegarków Police – NEIST oraz BLENDER.  Hasłem przewodnim obu modeli jest manifest w którym wyrażamy siebie nawiązując do swojego stylu czy niezależność. Zegarki podkreślają buntowniczy charakter stylu rebel. Pierwszy Model występuje w kruczoczarnej wersji. Zegarek ma wygrawerowaną kontrastową czaszkę w kolorze tęczy na tarczy zegarka jest szczególnie uderzający: nikt nie będzie kwestionować oświadczenia, które zamierzasz przedstawić! Mechanizm kwarcowy mieści się w odważnej, solidnej metalowej obudowie o grubości 46 mm, gdzie wyświetlacz analogowy przykrywa szkiełko mineralne. Ten zegarek jest najlepszym zbuntowanym towarzyszem stylu. Idealnie nadaje się dla osób o mocnym charakterze, odważnych i posiadających unikatowy styl.

Zegarek Police z kolekcji Blender  wyróżnia się oryginalnym designem tarczy. Połączenie klasycznej koperty z motywem wyciętej czaszki, czarnego paska z naturalnej skóry idealnie oddają charakterystyczny styl zegarków Police. Połączenie czerni i żółtego koloru idealnie odzwierciedla charakter modnego czasomierza. Mechanizm kwarcowy chroni mineralne szkło oraz wodoszczelność rzędu 5 ATM. Zegarek  gwarantuje wyróżnianie się z tłumu i wyrażenie charakteru osoby noszącej go.