Newsroom

Nowe otwarcie Riff Megastore

13.02.2020

Nowe otwarcie Riff Megastore

Sieć Riff jest częścią Grupy Zibi S.A., a 19 salonów, rozsianych po całej Polsce, powstały w jednym celu – aby móc zaoferować to, co najlepsze w świecie sprzętu, instrumentów oraz akcesoriów do tworzenia muzyki, zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.

Największy Salon Muzyczny Riff Megastore przeszedł ostatnio gruntowną modernizację. Ostatniego dnia listopada 2019 roku odbyło się uroczyste otwarcie, podczas którego wystąpili znani w świecie polskiej muzyki artyści. Dzień rozpoczęły warsztaty prowadzone przez Tomasza “Serek” Krawczyka (Mela Koteluk, Zakopower, Maria Peszek), który wprowadził uczestników w świat ukulele. Gościnnie utwór z najnowszego singla zaśpiewała Magda Ruta.

Warsztaty z homerecordingu poprowadził Steve Nash – trzykrotny mistrz świata DJ-ów International Dj Association. Zaprezentował on w jaki sposób w codziennej pracy producenta muzycznego używa Akai Force, Live oraz Nord Stage 3.

Wieczór uświetnił wyjątkowy koncert Małgorzaty Ostrowskiej. Wokalistkę wsparł czteroosobowy zespół w akustycznym wydaniu. Małgorzata Ostrowska to jedna z najbardziej oryginalnych i wszechstronnych postaci polskiej sceny muzycznej. Wokalistka niedawno powróciła z nowym albumem „Na świecie nie ma pustych miejsc”.