Newsroom

Obchodzimy 35 urodziny marki G-SHOCK!

10.01.2018

35 LAT niepokonanej wytrzymałości

Jubileuszowa, limitowana kolekcja zegarków G-SHOCK

’Never, never give up!” – od ponad 35 lat w swoich działaniach wspomnianym mottem kieruje się KIKUO IBE. To on w 1983 roku, po dwóch latach nieprzerwanej pracy nad zegarkiem, którego nie da się zniszczyć, zaprezentował pierwszy model G-SHOCK. Od tego momentu marka jest synonimem wytrzymałości oraz perfekcji i nieprzerwanie projektuje zegarki wprowadzając kolejne, rewolucyjne udoskonalenia.    W roku 2018 obchodzimy 35 urodziny G-SHOCK. Z tej okazji japoński producent szykuje wiele niespodzianek, wśród których szereg specjalnych, limitowanych edycji  G-SHOCK.

Od czego się zaczęło? Był rok 1981. Wtedy KIKUO IBE postanowił stworzyć super wytrzymały czasomierz. Przez dwa lata mozolnej pracy pochłaniającej ponad 200 prototypów, inżynier zaprezentował światu pierwsze, niezniszczalne dzieło – G-SHOCK model DW-5000. Fala fascynacji zegarkiem szybko zalała cały świat. Przez 35 lat marka zyskała rzeszę fanów, a czasami wręcz wyznawców, dla których G-SHOCK jest nieodłącznym elementem codziennej egzystencji.

 W 2018 roku, G-SHOCK wypuści na rynek małą armię specjalnych, urodzinowych egzemplarzy. Pierwsza, jubileuszowa kolekcja, która otwiera paletę wyjątkowych modeli to 4 zegarki –   GG-1035A-1A, GA-735A-1A, GA-135A-1A. GA-835A-1A. MUDMASTER to jeden z najdoskonalszych czasomierzy zaprojektowanych przez japońskich inżynierów. GG-1035A-1A jest odporny na wszelkie zabrudzenia, pyły i  błoto oraz wyposażony m.in.  w podwójny sensor z termometrem i  cyfrowym kompasem. GA-735A-1A to zegarek z nieco inną, charakterystyczną kopertą, którą wieńczy tarcza w stylu 3D. GA-135A-1A posiada wskaźnik prędkości i odporność magnetyczną natomiast GA-835A-1A to najmniejszy z prezentowych czasomierzy. Ostatni doskonale sprawdzi się nie tylko na męskim, ale również na damskim nadgarstku. Wszystkie zegarki G-SHOCK wyposażone są w pakiet standardowych i charakterystycznych dla marki funkcji. Wśród nich wodoszczelność 200m, stoper, timer, alarm czy podświetlenie. Każdy z jubileuszowych, limitowanych modeli wyróżnia coś jeszcze. Po pierwsze data powstania marki wkomponowana na tarczy – 1983, a także  specjalnie zaprojektowane, urodzinowe, złote logo na deklu.

GA-135A-1AER

GA-735A-1AER

GA-835A-1AER

GG-1035A-1AER

'Mocne’ wyposażenie marki G-SHOCK – guru japońskiej technologii, to nie wszystko! To co  wyróżnia zegarki na tle konkurencji, to także charakterystyczny, rzucający się z daleka w oczy design.

 

Wyjątkowa marka, wyjątkowy jubileusz, wyjątkowe świętowanie! Wejdź na FP G-SHOCK POLSKA i śledź nowości i wydarzenia, które będą towarzyszyły 35. urodzinom niezniszczalnych zegarków!

www.facebook.com/G.SHOCK.Polska/

 

Ceny prezentowanych modeli: 750zł – 1750zł.