Newsroom

Pénélope, wolność w torbie

18.08.2016

Longchamp_paris

Kobieta z paryską duszą siedzi na tarasie kawiarni, wygrzewając się w promieniach porannego słońca. Jest pierwsza i delektuje się chwilą, jej PÉNÉLOPE leży na krześle obok niej. W ciągu kilku minut jej przyjaciele do niej dołączą… Będą rozmowy, śmiechy i plotki… Są wolne i zmieniają świat…

Torby jak PÉNÉLOPE nigdy nie wychodzą z mody. Torebka to codzienny dodatek który rozpoczął swoje życie jako wiklinowy kosz i ewoluował w latach 70 wraz z ruchem hipisowskim. Wygoda i elegancja to must have całego pokolenia kobiet naszej ery.

Longchamp postanowił stworzyć torebkę z najlepszej skóry, przy zachowaniu czystości i geometrii w formie. Linię PÉNÉLOPE charakteryzują cięte krawędzie i lekkie fałdy, oryginalne wykończenie dopełniają frędzle przy rączce.

Na jesień 2016 marka Longchamp postanowiła stworzyć ponadczasową torebkę, nowa kolekcja PÉNÉLOPE to połączenie duetu materiałów. Gładka skóra w połączeniu z obfitym zamszem, który podkreśla trapezowy kształt, dodając elegancji. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, nowoczesne haute couture to połączenie mody i doświadczenia Longchamp.

Francuska marka luksusowa Longchamp została założona w 1948 roku w Paryżu przez Jeana Cassegraina i do dzisiaj jest prowadzona przez rodzinę Cassegrain. Torebki, torby i akcesoria oraz obuwie i odzież Longchamp cieszą się na świecie dużą popularnością dzięki wysokiej jakości. Longchamp przywiązuję dużą wagę do swoich kampanii reklamowych i współpracy z artystami, docierając do swoich klientów na całym świecie.

Pobierz dokument