Newsroom

Podróż w czasie z Atlantic. Zegarkowe nowości w stylu retro.

22.07.2016

Dzisiaj styl retro jest jednym z najwyraźniej zaznaczających się trendów na tle ciągle zmieniającej się mody. Szwajcarska marka sięga po swój design sprzed pięciu dekad i nadaje mu nową duszę. Najnowsze modele Atlantic Super De Luxe z pewnością przypadną do gustu koneserom oraz wielbicielom klasycznego wzornictwa.

Zegarki wyposażono w wypukłe, szafirowe szkło o charakterystycznym kształcie, co w porównaniu do popularnych szkieł mineralnych czy tych

z tworzyw sztucznych – czyni je najtrwalszym na rynku i niezwykle odpornym na wszelkie zarysowania powstałe podczas użytkowania.

Na tarczę zegarków powróciło logo marki w wersji z lat sześćdziesiątych, co dodatkowo podkreśla retro inspirację. Szwajcarską precyzję i dbałość o najmniejsze szczegóły doskonale obrazują m.in. indeksy, które w każdym egzemplarzu nałożono ręcznie.

Pod tarczą zegarków z retro kolekcji kryje się niezawodny, szwajcarski mechanizm kwarcowy. W zależności od modelu, koperta zegarka o średnicy 42mm występuje w złotym lub srebrnym kolorze. W kolekcji znajdziemy czasomierze na paskach z wysokiej jakości skóry oraz na delikatnych bransoletach o bardzo drobnym splocie. Wodoszczelność zegarków utrzymana jest na poziomie 50m czyli 5 ATM i wszystkie wykonane są ze stali szlachetnej odpornej na korozję.

Modele zegarków Atlantic stylizowane na lata 60-te pojawią się w sprzedaży już pod koniec kwietnia.
Ceny zegarków Super De Luxe wahają się od 1670 PLN do 1875 PLN.

 

Pobierz dokument