Newsroom

Pokaż mamie, że jest ważna – nawet na odległość

20.05.2020

Pokaż mamie, że jest ważna – nawet na odległość

Świętowanie dnia naszych mam przenosimy do sfery online i robimy to na odległość, co nie oznacza, że nie robimy tego w wielkim stylu i z pompą. W tym roku nasze tradycyjne plany są weryfikowane, a na przeszkodzie ich realizacji stoi społeczna izolacja. Jak w tej sytuacji pokazać mamom, że są ważne i sprawić im przyjemność z okazji ich dnia?

Chociaż zawsze staramy się myśleć nieszablonowo planując  prezenty rok 2020 będzie pod tym względem wyjątkowy. Nasza kreatywność zostanie wystawiona na próbę, ze względu na specyfikę obecnej sytuacji będziemy musieli trochę pogłówkować, aby obdarować mamę prezentem idealnym.

 

1. Spotkanie – ależ oczywiście! 

Spędzanie wspólnie czasu za pośrednictwem komunikatorów już nikomu nie wydaje się dziwne. Możesz zaproponować mamie cały wieczór dla niej, wspólne zjedzenie kolacji, maseczki, lampka wina – odległość Wam w tym nie przeszkodzi.Podczas tego spotkania możecie wspólnie pooglądać zdjęcia z twojego dzieciństwa, a jeśli chcesz uplasować się jako ulubione dziecko rodziców – przygotuj prezentację lub sklej filmik, w których pokażesz wszystkie najpiękniejsze momenty z mamą z podkładem z jej ulubionej piosenki. Dodatkowo można pokusić się o zamówienie dla każdej z was takiego samego jedzenia, a odważniejsi o zrobienie takich samych zakupów z dostawą i wspólne gotowanie. Chociaż zapewne często rozmawiacie przez telefon, podarowanie swojej niepodzielnej uwagi przez kilka godzin będzie wspaniałą namiastką spotkania.

 

2. Coś dla ducha

Spędzanie czasu w domu sprzyja rozwojowi, ale na pewno cierpią osoby, które żywią się życiem kulturalnym miasta. Dla takich mam proponujemy wykupienie biletów na sztukę teatralną graną on-line lub na zapis musicalu, baletu czy opery. Dobrym pomysłem będzie także warsztat prowadzony internetowo np. z układania bukietów, fotografii lub rysunku. 

 

3. Coś dla ciała

Salony masażu, siłownie, baseny i studia ćwiczeń są zamknięte, natomiast w sieci odbywają się zajęcia przez cały czas. Nawet nam często trudno jest pójść na pierwsze w życiu zajęcia z dziedziny, której nigdy nie próbowałyśmy i tak też, a nawet trudniej mają nasze mamy, które także chciałyby próbować nowych rzeczy. Może strzałem w dziesiątkę byłby voucher na internetowe zajęcia z jogi lub innej dyscypliny, o której wypróbowaniu wspominała nasza rodzicielka?

 

4. Biżuteria

Znając gust mamy, z tym nie można trafić źle, ale może tym razem zamiast kolczyków czy bransoletki warto rozejrzeć się za zegarkiem? Ten element garderoby przyda się każdemu, można wybrać bardziej sportowy, elegancki, w wyjątkowym kolorze lub klasyczny, a przy okazji będzie on odmierzał czas do waszego spotkania. Idealnym prezentem będzie zegarek np. marki Lorus, której mnogość modeli gwarantuje znalezienie tego jedynego.

 

5. Kwiaty

Która kobieta nie lubi kwiatów? Mamy na pewno są ich wiernymi fankami, chociaż nie zawsze tego samego typu. W zależności od tego jakiej roślinności miłośniczką jest twoja mama możesz wysłać jej wspaniały bukiet, wymarzoną roślinę doniczkową lub… sadzonki, o których zasadzeniu w swoim ogrodzie wiesz, że mówiła od kilku sezonów. Można także pokusić się o zorganizowanie przez specjalną firmę metamorfozy maminego balkonu, aby przyjemnie mogła na nim spędzać co raz cieplejsze dni.

 

Wszystkie powyższe prezenty na pewno spotkają się z zadowoleniem, chociaż to nie o rzeczy chodzi, a o stworzenie wyjątkowych wspomnień i pokazanie mamie, że zawsze o niej myślisz.  #zMamąZawszeBlisko, także dajmy im znak, że nawet na odległość – są najważniejsze.

 

Propozycje zegarkowe marki Lorus:

 

 

 

Lorus RG221RX9 – delikatny kolor, minimalizm i wracające do łask srebro. Ten zegarek idealny będzie dla osób doceniających delikatne i niebanalne akcentu. 

Cena: 269 zł 

 

 

 

 

Lorus RG241QX9 – to połączenie klasyki z nowoczesnością, modny kolor rose gold wspaniale gra ze srebrem i sprawia, że zegarek idelanie kompnować się będzie z różnymi stylizacjami. Koperta tego modelu wraz z bransoletą została wykonana ze stali szlachetnej i delikatnie zaakcentowana wykończeniem w Rose Gold PVD. Jasny i czytelny cyferblat skrywa się pod wytrzymałym szkłem mineralnym.

Cena: 389 zł

 

 

Lorus RG233QX9 – to propozycja dla osoby, która uwielbia kolor srebrny. Znajdziemy je zarówno na best- sellerowej bransolecie typu mesh jak i na brokatowej tarczy. Jesteśmy przekonani, że spodoba się Twojej mamie.

Cena: 339 zł