Newsroom

TIMBERLAND ROCKBRIDGE

03.05.2020

TIMBERLAND

ROCKBRIDGE

 

Marka Timberland dedykowana jest osobom, które preferują aktywny tryb życia, są żądni wrażeń i nowych doświadczeń. Co więcej zauważają konieczność wspierania działań proekologicznych oraz aktywnie się w nie angażują. 

Myślą przewodnią marki jest hasło „człowiek z lasu”. Wyraża się ono w inicjatywach podejmowanych przez markę, jak również w kolorystyce i designie zegarków Timberland – dominacja stonowanych, spokojnych barw – głównie beży, brązów czy  zieleni. Marka wyznacza własny kierunek, daleki od trendów ze światowych wybiegów mody. TIMBERLAND to autentyczność, innowacja i jakość.

Zegarki Timberland cieszą się niesłabnącą popularnością, głównie z uwagi na masywne i ciekawie wykończone koperty oraz oryginalne skórzane paski  przeszyte grubymi nićmi. Wszystko to sprawia, że daleko im do nudy i przeciętności. 

W kolekcji czasomierzy Timberland znajdziemy zarówno zegarki analogowe jak i cyfrowe, nie brakuje również chronografów na silikonie z wodoszczelnością równą 100m.

Nowością w ofercie marki Timberland, na którą warto zwrócić szczególną uwagę jest model Rockbridge TBL.16004JYU03, wyróżniający się wbudowanym kwarcowym mechanizmem solarnym. Modele solarne cechuje przede wszystkim duża bezobsługowość (brak konieczności regularnej wymiany baterii), większa precyzja i dokładność w odmierzaniu czasu oraz niezawodność.

Model Rockbridge posiada stalową kopertę w odcieniu czerni, grafitowy cyferblat z luminescencyjnymi białymi wskazówkami i indeksami, który jest chroniony szkiełkiem mineralnym, odpornym na zarysowania. Zegarek posiada pasek wykonany z wysokiej jakości prawdziwej skóry, z charakterystycznymi przeszyciami w postaci kontrastujących nici, który podkreśla casualowy styl linii. Model została wyposażony w wodoszczelność 50m, która pozwala na krótkotrwały kontakt czasomierza z wodą. Na każdym pasku oraz cyferblacie widnieje logo Timberland – grafika przedstawiająca drzewo.